Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem? Szeretem? Szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Szeretem? Szeret?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ,hogy beleszerettem az egyik osztálytársamba.A barátaimnak még nem beszéltem róla ,mivel még nem igazán vagyok biztos az érzéseimben.1 évvel ez előtt még semmit sem éreztem iránta ,de ez kezd megváltozni.Egyre biztosabb vagyok benne ,hogy nekem ő tetszik,de vajon ő is így érez?

Úgy érzem figyelmes velem és oda figyel arra ,amit mondok .Érdekli amit mondok .Ugyan suli időben nem beszélünk sokat ,de ha például van valami program (pl.:osztálykirándulás)mindig odajön hozzám beszélgetni .Azt is észere vettem ,hogy amikor beszélünk mélyen a szemembe néz és még az érdeklődési körünk is hasonló.Emlékszik arra is ,amit régen mondtam.Egyszer meg is dicsért .Még azt is észrevettem ,ha nagy társaságban állunk szeret mellettem állni(lehet ez csak véletlen ).Minden estere ,ha csak a suliban találkozunk hozzám se szól :(

Mi a véleményetek erről lehet ,hogy ő se biztos az érzéseiben ,ahogy én ?


2016. szept. 4. 13:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a fiú szimplán kedves, és nem akar rossz viszonyt veled. Nem hiszem hogy szerelmes beléd, inkább csak élvezi néha a társaságod. A fiúk sajnos eléggé nyilvánvalóan árulják el magukat ha szerelemről van szó :D de szerintem ez nem az.
2016. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :) de reménykedni mindig lehet
2016. szept. 4. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van lehet reménykedni csak annak nem mindog jó a vége:/
2016. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!