Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
10 hónap után szakított velem a barátom ,mert állítása szerint elmúlt nála a szerelem. Én adtam volna időt a dolognak de ő már nem szerette volna.Elvileg nincs másik lány a dologban. Valóban van ilyen, hogy puff elmúlik a szerelem miközben a másik személy mindent megtesz azért, hogy jó legyen a kapcsolat? Nagyon fáj és nehéz elfelejtenem. Suliban is mindig látom és nagyon rossz , hogy már nem mehetek oda hozzá megölelni vagy megpuszilni.
2016. szept. 4. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A lábaddal
2016. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz dolog, de próbáld meg elengedni.

Majd lesz egy olyan srác aki szeret és te is őt. Ja és nem hagy ott.

2016. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem fogadd el a dolgot. Ha már nem szeret nem kell eröltetni, mert semmi értelme, hiszen akkor már a kapcsolat sem olyan,közvetlen szerelem nélkül.

Azt hogy hogyan teszed tul magad a dolgon az rajtad mulik. Vannak akiknek konnyebb ha teljesen kizarjak az illetot az eletukbol, es vannak olyanok akiknek konnyebb ha beszelgetnek , baratkoznak , továbbra is tartsak a kapcsolatot az exukkel.

2016. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neszty2001 válasza:
Áttérve egy pillanatra a puff volt szerelem,nincs szerelemre...Nemaz van h egyről kettőre elmúlik,hanem az ember ráébred h már nem is igazán érzi azt a érzést amit eddig.Amúgy velem az volt h a volt barátom dobott,de ami a legrosszabb volt,az az h egy suliba járunk és állandóan lattam őt,ami elég szar érzés volt.Aztan összejött egy barátnőmmel és az is rossz érzés volt.Nagyon.Amikor pedig a barátnőm megpuszilta vagy megölelte olyan érzésem volt mintha átszúrták volna a mellkasomat.Aztán össze jöttem egy idő után egy sráccal.Nem azért h elfelejtsem,hanem mert együtt röplabdáztunk egyszer,aztán sokat dumáltunk,nevettünk és belezúgtam.Három hónapot jártunk.Elmult h egy éve szakított velem,és ő is a suliba jár,nap mint nap látom,a szívem össze szorul,és se nem akarom,se nem megy az elfelejtése.Ha rá nézek tudom h már nem érdeklem.Nem tudom hogyan felejtsem el,csak annyit tudok h sok fájdalom után egyszer rá fogsz ébredni h már nem is kotodsz hozzá annyira mint eddig.
2016. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!