Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez a álom? Szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a álom? Szerelmes volnék?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évvel ezelőtt tetszett egy lány,udvaroltam is neki,de elutasított.Ez idő alatt elfelejtettem ezt a szituációt.


Az álom: Egy osztálykiránduláson voltunk.Volt egy havas hegy amely mellett van egy vár amely tetején van egy szellem(Ez a szellem fog segíteni)A hegy alján van a szállásunk.A többiek felmentek a hegyre,én lent voltam a szálláson.Majd azzal jöttek,hogy leesett a hegyről a leányzó(akiről fent írtam) és meghalt.1 óráig sírtam,majd mondtam,hogy keressük meg legalább a testét.Kerestük,majd azt hittük,hogy abba a barlangba esett amelyben már volt évekkel ezelőtt egy űrhajó belezuhant.Aztán kipucoltuk a barlangot a törmeléktől és nem volt ott,majd elmentünk egy osztálytársammal keresni a lányt.Út közbe megsérült és vissza mentünk.Volt egy bokornyi nagy kórház "bódé" és volt benne egy idős néni aki jósnő is meg orvos is.Aki azt mondta,hogy látta a lányt leesni és egy zsebkendővel integet valahol.Ekkor jutott eszembe a szellem.Oda mentem a várhoz majd mintha katonákkal megtámadnánk a várat sikertelenül,majd visszatértem a várhoz és követtem a szellemet és a vár túlsó végén ott feküdt a lány.A kezembe hoztam,majd megcsókoltam.Érdekes,hogy a hegy másik oldalán zuhant le a lány nem ahol találtam.Szerintem ez fura.



2016. szept. 4. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem fura, hanem csak egy álom. Ennél még furábbak is lesznek nyugi.

Bár segíteni nem igazán tudok, mert nem vagyok álomfejtő, de ilyen helyzetben én is voltam, csak én álmomban rendszeresen a barátnőm szerelmével csókolóztam, holott nem is tetszett a fiú.

Viszont az álmok a tudatalattid üzenetei. Tetszett neked, ezért természetes, hogy ilyet álmodsz.

2016. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abban igaza van az elsőnek hogy nem az álom tartalmából derül ki hogy szerelmes vagy-e. Az a fontos hogy miután felkeltél milyen lelki nyomot hagyott benned ez az álom. Én pl. elég sokszor álmodok a régi barátnőmről (aki kb 3 és fél éve volt az, és azóta még nem volt) és utána mindig szerelmesnek érzem magam, de nem a volt barátnőmbe vagyok olyankor szerelmes csak maga az érzés hiányzik. Tehát ezzel azt akarom mondani hogy igazán nálam ezek az álmok arra utalnak mennyire hiányzik ez az érzés és szerintem nálad is ez a helyzet.
2016. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazából mikor felkeltem megdöbbentem az álmomon.Kicsit szíven is szúrt.Várok még szívesen válaszokat!
2016. szept. 4. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!