Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki oktasson ki kérem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki oktasson ki kérem miért érzem azt 3 évvel a szakítás után hogy még mindig szerelmes vagyok abba a lányba aki azóta felém se néz szinte!? Már bő egy éve kapcsolatban vagyok de nem érzem azt a varázst, vártam de nem jött.

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
noob vagy
2015. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kioktatni nem foglak ugyan, de azért megjegyzem, hogy nagyon mocsok dolog ez, amit csinálsz. Barátnőd sokkal rosszabb helyzetben van, mint te, mert ő még együtt is van azzal az alakkal, akit nem érdekel. Engedd el.
2015. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 éve nősültem meg, szeretem a feleségemet, van egy 7 éves kislányunk, boldogok vagyunk. Viszont volt egy lány akivel jártunk elég sokáig, de szakítottunk mert én az Egyesült Államokba mentem Ő pedig nem akart jönni. Ennek több mint 15 éve és a mai napig nem tudtam elfelejteni mert szeretem. Azt hittem hogyha megnősülök, ha gyerekem lesz, akkor idővel könnyebb lesz, de nem az, 15 év alatt sem változott és ez míg élek elkísér de megtanultam együtt élni az érzéssel
2015. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató... Remélem majd ha nyugdíjas leszek akkor is ezen fogok gyötrődni magamban miközben már unokáim lesznek. :||
2015. máj. 27. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!