Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljes katasztrófa vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes katasztrófa vagyok, elrontottam a kapcsolatom azzal akiről eddig azt hittem, hogy a lelkitársam és talán egyszer férjem is-ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval,akit nagyon szeretek,és nem hinném,hogy tudnék nélküle élni,vagy hogy kibírnám ha más lánnyal látnám. Viszont nem vonzódóm hozzá. Nemrégen kezdett halványulni ez az érzés,és hiába ő ugyanúgy szeret,és szeretne velem lenni minden szempontból,én szinte csak barátként kezelem.

Tegnap ezt bevallottam neki,és szegény nagyon kiborult és fogalmunk sincs mit kéne csinálni,vagy vissza hozható-e ez az érzés,mert régebben minden jó volt. Nem tufom mi a rosszabb,ha szakítunk,és elveszítjük egymást,vagy ha együtt maradunk de igazán egyikünk se tudja megadni a másiknak amire szüksége van,hiszen a kémia nem működik.

Kérlek segítsetek,ti mit javasolnátok,adjam fel,vagy próbálkozzunk visszacsinalni,vagy próbáljunk meg egy talán erőltetett barátságot,ahol megszakadna a szívünk ha valaki mással látnánk egymást...?

Ja és nemsokára lesz 3 éves a kapcsolatunk,szóval ez is nehezítené a szétválást.


(18/L)



2016. szept. 6. 10:17
 1/9 anonim válasza:
Amikor összejöttetek akkor se vonzódtál hozzá?
2016. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem vonzódsz hozzá? Mert szerintem csak nem vagy belé már szerelmes de attól még szereted és együtt akarsz vele lenni mert ha már nem is szeretnéd akkor megérteném hogy nem is vonzódsz hozzá mert akkor minden szempontból kerülnéd a társaságát.
2016. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Egymásnak ellentmondó dolgokat írsz, így én sem tufom, hogy mit javasolhatnánk Nektek.:


"Együtt vagyok egy fiúval,akit nagyon szeretek"


"Viszont nem vonzódóm hozzá."


"én szinte csak barátként kezelem."


Fordíthatok?

Szerelmes vagy belé, most nem kívánod, csak barátként kezeled.


Miért kezeled azért barátként, mert éppen nem kívánod (azaz "nem működik a kémia")?


Szerinted a házaspárok állandóan egymásra vannak gerjedve és állandóan kívánják egymást?

Szerinted lehetne úgy normálisan hosszútávon élni? És mi van, amikor a nőnek "nehéz napjai" vannak? És mi van, amikor a férfi hazajön a műszakból fáradtan?


Nyugi ősz van, elmúlt a nyár, majd tavaszra helyrejön a "kémia" is. Ti nem szoktátok érezni, hogy az évszakos változások kihatással vannak a szervezetre?


(Komolyan, miért nem szexuálpszichológusnak mentem?)

2016. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ezt úgy hívják, megszokás.

Ha nem bírnád nélküle, ne hagyd el csak ezért.

Idővel a következőnél is eljön a megszokás.

Ez így van rendjén.

2016. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eloszor is :D

Masodszor pedig ez benne a gaz

Hogy a harom ellentmondasos allitas igaz

Szeretem,de nem kivanom,nem indit be ugy mint az elejen (vagyis kedves első,igen az elején abszolut vonzodtam hozza:))

Ezert,mivel a kapcsolatunk kimerul abban hogy beszelgetunk meg hulyeskedunk,ide-oda maszkalunk tenyleg olyan mintha baratok lennenk... Legalabbis en ugy erzem neha,ő nem

2016. szept. 6. 17:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Huh ez mondjuk megnyugtato

En is ebben remenykedtem,hogy azert a 3ev az valamennyire kimeriti a kapcsolat minden zugat,es emiatt nem olyan izgalmas se erdekes a masik,ergo nem olyan szenvedelyes az egesz

Csak elotte gyakorin sok olyan kerdest olvastam,hogy ha "nincs meg a kemia,akkor hagyni kell az egeszet nem fog mukodni"

Es vele se akarok kicseszni hogy benne tartom egy kapcsolatban ahol nem lehet boldog,ezert kezdtem kiakadni picit hogy rosszul csinalom

2016. szept. 6. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne GYK-ról vedd az ötleteket az élethez (a pasik írják, hogy hagyd ott, mert lecsaphatnak rád)!


Szerintem semmi baj a kapcsolatotokkal, írom ezt egyedülálló 29 éves diplomás férfiként.


Ne mond neki azt, hogy ő csak barát! Ne mondd így ki, ennyi, mondhatod neki, hogy barátod is, nem csak lelki társad és mindened.


Az ember jelleme fejlődik, lelkileg is érik és változik, így a kapcsolatok is változnak!


Bár nekem lenne egy lány, akivel mindenfelé lehet együtt mászkálni! Ezzel szemben nagyon magányos vagyok és még tragédia is ért...

2016. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,es kedves Utolsó,nagyon sajnálom:(
2016. szept. 7. 22:05
 9/9 adrivalaszol válasza:

3-as

egyetertek :D

bar en pont osszel szoktam erezni a kemiat

2018. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!