Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy ez a barátnőm a...

Lehet hogy ez a barátnőm a lelkitársam is? Honnan állapíthatom meg?

Figyelt kérdés

Olyan személyről van szó,akivel csak neten beszélek,még sosem találkoztunk.Már több éve ismerem,szerintem van már 4 éve is,vagy legalábbis 3 biztosan.

Úgy érzem megbízok benne,el merek neki mondani szinte bármit,úgy érzem jó hatással van rám,én is szívesen segítek neki,már annak is örülök ha ír.Vannak más barátaim is,de mintha vele lenne ennyire kifejezetten tökéletes.És,egy évig nem beszéltünk,az igaz de előtte utána folyamatosan,és mikor újra felvettük egy év után a kapcsolatot,akkor is látszott hogy nem felejtett el,és gondolt rám,csak egy nehezebb éven volt túl és nem volt ereje írni sem.Azért gondoltam hogy talán a lelki társam,mert nagyon sok dologban hasonló az érdeklődésünk,az elképzelésünk az életről,egyikünk sem változik meg az új körülmények hatására sem..És valamiért úgy érzem hogy bár van más barátnőm is (aki ráadásul nem netes) de mintha vele érezném tökéletesnek a dolgot,vagy mintha lenne benne valami plusz,mintha kicsit több lenne mint sima barátság de nem tudom megmondani pontosan mi.

Gyakran azt is érzem hogy lelki erőt ad,akár azzal hogy ír,és meghallgat,akár azzal hogy napközben eszembe jut.

És nem tudhatom biztosra,de mintha kölcsönös lenne ez az egész..vagyis mintha érezném egy kicsit hogy fontos vagyok neki.Előfordult hogy ha csináltam valamit,akkor egy kis idő után ő is elkezdte,még ha előtte nem is biztos hogy mindig szokása volt.Például sokáig nem írt csak úgy napközben,ha nem voltam ott,de párszor én írtam neki,és utána ő is nekem többször.Ami engem illet,olyan érzésem volt hogy "szükségem van rá" és nem bírtam ki hogy ne írjak neki.És ezek után már ő is írt nekem napközben,volt hogy csak valami kis apróságot..de írt.Mintha motiválnánk egymást (nagyon sok dologban motivál,és bizonyos dolgokba én is őt) és egy idő után másolnánk is a másikat.

Lehet hogy a lelki társam is? Vagy ez egyszerűen csak egy fontos személy nekem?


2016. aug. 29. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, hogy mi ő neked, csak hogy én is tapasztaltam hasonlót. Szerintem mivel kívülálló másképp tudod neki elmondani a veled történteket és az érzéseidet, mint akikkel együtt töltesz egy csomó időt. Gondolom a hasonló érdeklődési kör hozzájárult a komolyabb baráti kapcsolat kialakulásához közöttetek, szóval ezen sem kell annyira meglepődni. Örülj, hogy van ilyen ember az életedben, ez jó dolog.
2016. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!