Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idegen lányt megszólítani?

Idegen lányt megszólítani?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak a közeli/tágabb baráti társaságból csajoztam, onnan lettek barátnőim. 28 vagyok, és még vadidegen csajt nem szólítottam meg ismerkedés céljából.... gáz vagy nem gáz, ez van.


Hogy érdemes odamenni egy olyan lányhoz, aki megtetszik pl. utcán, buszmegállóban, menzán, bárhol? Csak mert úgy gondolom, mindig minden alkalmat meg kell ragadni a "csajozásra", ismerkedésre, csak kérdés, hogyan.


2015. febr. 3. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Szia, sietsz? Zavarhatlak egy kicsit? Van egy perced? Utána megmondod hogy mintha ismerős lenne, nem-e az XY helyen dolgozik/tanul. Nyilván nem, de most már van egy beszélgetés, innentől könnyen megy
2015. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igaz én pár évvel fiatalabb vagyok nálad, de csak így random az utcán nem mennék oda egy lányhoz sem. Szerintem az már túl nagy nyomulás.
2015. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha utcán jönnél oda az kellemetlen lenne, még akkor is nagy eséllyel kikosaraználak, ha tetszenél. Inkább szórakozóhelye, koncerten, stb. helyeken próbálkozz.
2015. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szólíts meg utcán vagy bárhol lányt, mert sokan örülnének neki:).
2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha az utcán csak úgy odajönnél és valószínűleg nagyon zavarba jönnék :)

De valami rendezvényen talán kellemesebb lenne.

2015. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk színházban vagyok a barátaimmal, és a szünetben meglátok egy szép lányt, aki a mobilját nyomogatja (mondjuk vár a mosdó előtt). Szerintem életszerű, nem? Hogy lehet odamenni hozzá? "szia, neked tetszik a darab?" ez annyira de annyira.... hát nem tudom, hogy mit reagálnék én a csaj helyében, ha egy vadidegen ilyennel lépne oda hozzám...


Vagy menza: tegyük fel, hogy rengeteg üres asztal van, és egy egyedül ülő lányhoz odamegyek, megkérdezem, hogy "szia, leülhetek hozzád?" Ez is visszásnak tűnik, 'hisz miért nem máshová ülök?


Szóval nem könnyű.... de persze lehet, hogy túlkomplikálom.

2015. febr. 3. 19:49
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Pedig tök jókat írtál most utoljára.

Nyugodtan menj oda. Én pl szívesen venném, ha a férfiak kezdeményezőbbek lennének, és lenne vér a khm... :)

Nem mer senki senkihez odamenni, mert ciki, meg ilyen, meg olyan, de akkor mégis, hogy ismerkedjen az ember???

Menj oda bátra, mit veszíthetsz? Max azt mondja, hogy nem. Na és? Majd jön egy másik, aki hátha nem mond nemet. Sose lehet tudni!

Hajrá! :)

2015. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jókat írtál. Nem kell semmi különöset kitalálni. Ez így jó, ha természetes vagy. Aztán majd beindul a beszélgetés, ha te is szimpatikus van neki.
2015. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Itt írták, hogy utcán zavarba jönnének stb. Meg, hogy szórakozóhelyen próbálkozz. Na már most arról megy 80%ban a csajrinya, hogy miért próbálkoznak a pasik, mikor ők csak táncolni meg bulizni mennek ... :D Szóval ezt akárhogy is nézzük, eléggé öngól gyanús.

Másrészt, ha nem vagy szerencsétlen, akkor utcán is tök reális szóba elegyedni, barátságot kezdeni valakivel. Én tudom tapasztaltam. Önbizalom kell hozzá és jókedv -a részedről-. Aki csak feltételes módban ír lélektani dolgokról (pl ismerkedés) hülyeséget ír! Más elképzelni és más a valóságban ...

2015. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem szórakozóhelyet írtam, hanem rendezvényt. A kérdező sem szórakozóhelyről írt, hanem színházról.

Szerintem te csak kötekedni akarsz. Pedig eddig itt mindenki normálisan elbeszélgetett.

2015. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!