Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány suliban de nem tudom hogy beszélhetnék vele elöbb odamegyek hozzá hogy halgatózzak miket is beszélnek,majd amikor egyedül van valahol beszélnék vele. Az jó ötlet ha elhívnám fagyizni ? De nem akarok semmi komolyat elöször. Rossz válaszoktól kíméljetek ! 12F

2016. szept. 7. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit visszahúzódó vagyok és kicsit bárottalan de érte bármit :-)
2016. szept. 7. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináld! Ha lehet mar holnap! Minél elobb tul vagy rajta annál jobb!
2016. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Inkább ne halgatózz. A fagyi az jó ötlet. Csak bátran! 🙌

13/L

2016. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek akarsz hallgatózni? Csak menj oda és beszélgess vele
2016. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de elöbb a nevét megtudom :-)
2016. szept. 7. 19:45
 6/7 SIDLER22 ***** válasza:
0%

Gondolom szerelmes vagy belé (mivel ebbe a témakörbe írtad). Hívd el fagyizni vagy ilyesmi, de a te korosztályodban van egy tippem hogyha a többi lánynak nem jösz be ő is el fog utasítani.

16/F

2016. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne halgatózz :P

A fagyi szupi ötlet de ne egyből hívd el mert az ijesztő xdd minden nap beszélj vele és szerintem egy hét múlva elhívhatod :D

14/L

2016. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!