Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok ti, hogy bókoltok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti, hogy bókoltok? Burkoltan, mit mondtok? És ha mondjuk elszórakozva bókoltok, akkor azt mennyire gondoljátok komolyan?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
g*cijó segged van!:o és igen az ilyen az mindig komoly:)
2016. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 7. 19:25
 3/4 anonim válasza:
Én mondjuk úgy, hogy olyanokat mondok mint pl.: tudom hogy tetszek neked, vagy miêrt bámulod a seggem? de csak humorosan! Általában ezzel megnevettetem a lányt akit kiszemeltem, persze ha nem mutat érdeklődést, akkor hiába is próbálkozol, nem jössz be neki. Amiket írtam kicsit köthető ahoz hogy szarkasztikus, cinikus vagyok. Remélem tudtam segíteni! 😁😁
2016. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 3as vagyok (előző). Bocsi félreolvastam xdd. Általában úgy, hogy mondom neki hogy ez meg ez jobban áll neki, kérdezgetem mindenről. Szerintem levágós a dolog, ha ezt teszi egx fiú! :DD
2016. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!