Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti miből gondoljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelll kérdése:

Lányok! Ti miből gondoljátok?

Figyelt kérdés

Legjobb baráros kérdés.

Volt már olyan eset gogy belétek szeretett a legkobb barátotok(fiú)? Miből kezdtetek gyanakodni hogy neki ez tobb mint barátság és mit léptetek rá?

Várom a válaszokat és zoldkéz meg mindeb :DD



2016. ápr. 7. 23:10
 1/4 anonim válasza:
Nekem volt mar ilyen:) hat ha meseltem neki egy masik sracrol (ami azelott nem volt gon) akkor egybol felkapta a vizet ,flegmazott stb... Gyakrabban mondta hogy szeret es nemtudom igazabol.. Erezheto volt hogy valami megvaltozott es nem olyan mint regen:)
2016. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odament hozzám,ahogy az előző is leirta nem tetszett neki ha más fiúkról beszélek,rámírt közösségin,és akárhogy is de bármilyen módon próbált közeledni (:
2016. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az illető nekem bevallotta csak én nem hittem el nem is akartam majd veszekedtünk le akart smárolni majd összekaptunk azóta se vagyok vele jóban...
2016. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem os volt ilyen. Ahogy az 1. leírta nem tetszett neki, hogy más fiúkról beszélek. Mindig mondta jobb lenne ha többet találkoznánk, és beszélnénk ketőnkröl. Akkor sejtettem tőbb van mint barátság az ő részéről. Akkor viszont megmondtam neki, hogy én nem érzek úgy iránta. Ekkor begbeszéltünk mindent és még mindig barátok vagyunk.
2016. ápr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!