Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha alattam jár egy lány és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balibbalib kérdése:

Ha alattam jár egy lány és én nem merek odamenni hozzá akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Akkor merjél oda menni hozzá.
2016. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne felj, nem harap, maksz elzavar (ha olyan szerencsetlen vagy mint en, de nemhiszem). Merjel, merjel, merjel. Hivd el fagyizni/hamburgerezni. Ott majd beszelgetsz vele :)
2016. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%
Meny oda nyugottan mert akkor azt hiszi hogy gyáva vagy.
2016. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Én is látom az eggyik felettem járó fiún hogy tetszek neki néz utánam stb. Nekem is bejön viszont ha oda merne hozzám jönni örülnék. Szerintem menj oda hozzá azzal semmit se veszíthetsz. Viszont ha nem dumálsz vele az eggyikőtöknek sem jó. Ki tudja neki nem jössz e be? De ha kedvesen elhivod ranira pl sétállni biztos nem mond nemet
2016. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek

amúgy szerintem én is bejövök neki

2016. szept. 8. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
minél hamarabb menj oda hozzá! bárcsak hozzám is oda jönne a kiszemel :( :D sok sikert
2016. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!