Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány és 27 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány és 27 éves srác között lehet szerelem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 09:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lehetne? Csak qrvára nem egészséges. Még csak nem is a 14 év korkülönbség miatt, hanem mert marhára más életszakaszokban vagytok. A fszi meg pedofil.
2016. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

#Utolsó:


NEM! Ezt a baromságot most azonnal verd ki a fejedből! A világ nem ilyen. Nincs olyan ,hogy ilyen a világ ,vagy olyan. Mert az életedet te alakítod. És a világ natur. Ennyi.

2016. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%

12-es vagyok.


Amit írtam azt a 10-esnek írtam.

2016. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
És kedves 7-es! Gratulálok, de majd ne bôgj nagyon, amikor pár hónap/év múlva lecserél egy fiatalabb modellre. És a 2,5 évre büszke lehetsz 13 évesen (bár nem egy 32 évessel...), de majd akkor használd a "már" szót, ha 25 éve lesztek együtt.
2016. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Most nem tudom mi a bajotok....Olyan szép pár lennének...És akkor csodálkozunk, hogy a mai tinik el vannak könyvelve agyatlan libáknak, akiknek elég 2 kedves szó, azt hiszik szerelembe estek, és teszik szét a lábukat (tisztelet a kivételnek). Aztán csodálkoznak, hogyha a férfi megkapja, amit akar, szó nélkül lelép. Akinek ez kell...Amúgy remek közös programok adódnak; elmehettek moziba, olcsón megússzátok, neked mehet a diákjegy. Vagy majd jöhet a ballagásodra egy jó nagy csokorral. Teljesen életszerű....Segíthet kiválasztani a középiskolát....Úristen...Egyre gázabb a világ!
2016. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
25%

Miért kell engem lepontozni? Miért kell minden embernek beszűkült látásúnak lennie? Nem ismersz se engem, se őt. Igen, lehet, hogy majd szakít velem, mert más kell majd neki, de az is lehet, hogy ő másképp gondolkodik.

És emberek, szövegértés. 13 évesen jöttem össze vele, és ha több, mint 2 éve vele vagyok, hogy maradtam volna 13 éves? Teljesen normális 15 éves vagyok.

7-es voltam

2016. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
A saját apukája nem elég, kell még egy :D vagy nem tudom mi másra gondolhatnak az ilyenek? Én 16 vagyok de nekem még egy 19 éves srác is picit idős....mindjuk ez saját vélemény.
2016. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

Látom mindenki a pedofília szóval érvel,de nem ez még mindig nem pedofília. Egy 27 éves és egy 8 éves na az már pedofília. De 13 évesen már kezdenek kamaszodni a lányok,sőőt a mai 13 éves lányok amilyen felnőttesen öltözködnek meg azt hiszik,hogy ők már érett nők,úgy nem lehet őket gyereknek nézni. A pedofilok pedig a még fejletlen gyerekek iránt éreznek vonzalmat.

Na de mindegy,ezt ki kellett fejtenem mert utálom ha valaki rámondja a szimplán nem normálisra,hogy "fujj ez pedofil".

De igen,ez az én véleményem is. Ez NEM NORMÁLIS,13 és 27...ez akkor is nagyon sok. Én mindig azt mondom,hogy a korkülönbség csak egy szám,de azért vannak bizonyos határok. Ez már durva.

2016. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

#18:


"Látom mindenki a pedofília szóval érvel,de nem ez még mindig nem pedofília. Egy 27 éves és egy 8 éves na az már pedofília"


Pedig a magyarországi törvények szerint pedofília.

2016. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%

"A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon."

Tudtommal 13 évesen már serdülnek a gyerekek.

Attól még,hogy büntetik-nyilván teljesen jogosan-a 14 év alattiakkal való szexuális kapcsolatot,nem lesz valaki pedofil.

2016. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!