Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány és 27 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány és 27 éves srác között lehet szerelem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 09:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Hallod... Én 22 vagyok és voltam már szerelmes 16 évesbe, de az alatt nem hiszem hogy menne, biológiailag taszít. Még ki sem alakultak a "szervei".


Lehet, hogy gondok vannak a hormonjaiddal, kicsit ki vagy éhezve. Kezdj el sportolni valamit és lenyugszol.

2016. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
85%
Szánalmas, hogy a okos tinilányok lepontozzák egy tapasztaltabb ember válaszát. Komolyan azt hiszitek, hogy egy 27 éves férfinak egy 13 éves kislányra van szüksége??? Gondoljatok már bele...hacsak nem egy retardált beteg emberről van szó, akkor ez vérciki neki is. Megvan a pillanat, mikor bemutat a haverjainak? Abszurd. Nagy a szátok, és azt hiszitek okosabbak vagytok egy felnőtt embernél, aztán majd sirtok, mert belegázoltak a pici lelkivilágotokba. 25 éves ferfikent rá se nézek egy 13 éves lányra. Az még nem nő, akármennyire is próbálnak úgy viselkedni, csak szánalmat ebresztenek bennem. Ha valaki 27 éves férfiként egy 13 éves lanyra van beindulva az egész egyszerűen beteg. A lány, aki meg bedől neki, az végtelenül buta.
2016. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

Attól még, hogz felnôttesen viselkednek és KEZDENEK kamaszodni, még ugyanúgu fejletlen gyerekekb tehát igenis pedofília.


De a megnevezéstôl eltekintve: belegondoltam, ahogy kézen fogva sétáltok az utcán. Nincs benne semmi rossz, mindenki azt fogja gondolni, hogy az apád/bátyád, vagy esetleg a szomszéd, aki elment érted a suliba, és nem pedig azt, hogy vele kúratod magad. Mert itt csakis errôl van szó az ô részérôl, a te részedrôleg arról, hogy mérhetetlenül buta és naiv vagy.

2016. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

A 13 éves lány szempontjából, nagy az esélye.

De a 27 éves srác szempontjából, már kissé gáz.

Szerintem hanyagoljátok...:D

2016. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőfaterom 32 éves, én pedig 16.

Egyéb kérdés?

(Ha valaki nem értené, arra célzom, hogy az apja lehetne...)

2016. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25-ös, ne tagadd le! Mióta vagytok együtt? :)
2016. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ez nem korfüggő. Tapasztalat /F
2016. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%

Sokan azt hiszitek hogy a kérdező a 13 éves, miből gondoljátok? Lehet a 27 éves pasi írta ki ezt xd


Amúgy szerintem nem lehet..mindjárt 30 bammeg XD


17f

2016. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szánalmas, nevetséges, undorító.xD .. :S
2016. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!