Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ujra felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ujra felkelteni egy olyan ferfi erdeklodeset akinek tetszettel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

És akkor ő miért nem érdekelt téged?

Írj valamit még a dologról mert ennyiből nem nagyon lehet ötleteket adni.

2016. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
erdekelt, de azt hiszem nem jeleztem eleg egyertelmuen..
2016. ápr. 8. 13:25
 3/10 90-ben született F.. ***** válasza:
Hívd el randizni.
2016. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valami ami nem ennyire direkt?
2016. ápr. 8. 13:32
 5/10 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Elvileg felnőtt vagy már, ha akarsz valamit, akkor tenned kell érte. Nem célozgatni, meg várni a galambra.


Egyáltalán nem "ciki" egy nőnek kezdeményeznie. Főleg ilyen szituációban. Tehát tessék összekapni magad és lépni.

2016. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előzőket. Hívd el. Felesleges trükközni, taktikázni, utalgatni.

Ha még érdekled, akkor örülni fog neki magyon. Ha nem, akkor meg teljesen mindegy.

2016. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoktatok találkozni? Mert akkor szemezéssel sokat lehet közölni, anélkül, hogy bármi különöset tennél.
2016. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Rebegtesd a pilláidat, mikor összefuttok.

Jó, vicc vót!!!

A pasik nem fogják kitalálni, hogy mire gondolsz. A szóból értünk. TÁDÁÁÁÁ, nem annyira direkt megoldás kell? Olyan nincs, szerencsére!

26/F

2016. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blade Bone ***** válasza:

Beszélgess vele. :) Nem muszáj kapásból a randin társalogni, beszélhettek neten is, vagy telefonon.. De azért azt mondd el neki, hogy miért kerested, pl így: Szia, ne haragudj a zavarásért, már rég beszélgettünk és annak ellenére amiket akkoriban mondtam, kíváncsi vagyok, hogy mivan veled mostanság :) örülnék, ha ismét beszélgethetnénk.

Valahogy így kb feldobhatnád a labdát újból, de csak ha komolyan is gondolod, akkor kezdj bele..

2016. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell a hülye játék meg a jelzések. A felét amúgy sem értik meg egyértelműen, vagy a másik nem is képes úgy mutatni.

Nem kellenek a körítések, beszélj vele ennyi!

2016. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!