Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nagyon kilátásta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon kilátástalannak érzem a helyzetet.

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm 1,5 hete. Ebben az a legrosszabb, hogy pontosan tudom hogy miket hibáztam és azt is, hogy ezeket nem nagy dolog kijavítani, de nem adott esélyt a bizonyításra... Szóval mondtam neki, hogy maradjunk barátok, mert baráti beszélgetésben is be tudom neki bizonyítani, hogy ami miatt vége lett az már nincs többé. Már a szakítás utáni napon is beszéltünk és 1 hétig úgy tűnt, hogy jó úton haladok és pozitívan álltam a dolgokhoz. A tegnapi napon viszont rámtört egy nagyon erős kilátástalanság érzet, ami ma is tart, tegnap aludni sem tudtam miatta. Nem igazán értem, hogy miért... vagyis de sejtem... mert úgy érzem, hogy azt a dolgot bizonyítani már sikerült, viszont a sok veszekedés miatt ő már nem szerelmes. Ezt kimondta. És attól félek, hogy vissza sem fogom tudni hozni ezt az érzést benne már soha... Szerintetek lehetséges? Mit tennétek a helyemben? Megőrülök nélküle.

2016. márc. 9. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Erősebb vagy, mint gondolnád!

Az idő majd begyógyítja a sebeket.

Muszáj, muszáj tovább haladni!

Sikerülni fog! :)

2016. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj. Sajnálatos. Ha esetleg megnézed ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=de8feZAedLI

Dánielt e-mailben is eltudod érni:

pszichologuspasi@gmail.com

Ő tudna segíteni.

Sajnos ez már nem az én hatás köröm.

2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# Köszi, viszont nem akarok tovább haladni, nekem csak ő kell, és vissza is fogom szerezni.


2# Neked is köszi, rendes vagy, de ez a videó nem segített sokat. :( Pszichológushoz fordulni még nem tervezek, annyira nem súlyos a helyzet.


Leginkább olyanok válaszát várom, akiknek sikerült szakítás után visszahódítaniuk a szerelmüket.

2016. márc. 10. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem sikerült visszahódítani az egyik volt barátnőmet. aztán mégsem működött és újra szétmentünk.


egy barátomék meg kb. folyton összejöttek-szétmentek. egy idő után már nem is tartotta nyilván a társaságuk, hogy épp együtt vannak, vagy külön. de aztán ők is szakítottak végleg.


olyan kapcsolatról nem nagyon tudok, ami szakítás után újra tartósan működött volna.


sajnos vannak dolgok, amiket nem érdemes/lethet erőltetni. azzal, hogy nem vagy hajlandó túllépni rajta, csak önmagadtól (meg mégvalaki mástól) veszed el a lehetőséget arra, hogy valaki mással boldogak lehessetek majd. minél tovább őrzöd ezt a csalódást, annál rosszabbak az esélyeid a továbblépésre és a boldogság meglelésére egy új kapcsolatban. sokszor én is voltam így vele, sokszor és sokáig nem tudtam túllépni és sajnos mindegyik alkalommal hiba volt. az elvesztegetett időt sosem fogom már visszakapni...

2016. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akármennyire is nem fogod szívesen olvasni a válaszomat, én is azt tanácsolom hogy lépj tovább.

Ismerjük azt az érzést, amikor azt hiszed, hogy soha életedben nem leszel már szerelmes senkibe.

Tévedés!

A szakítás borzalmas dolog, ez tény. De a sikertelen kapcsolatok is kellenek ahhoz, hogy később majd egy jól működőt alakíthass ki.

Szóval fel a fejjel, viseld el a helyzetet büszkén, méltósággal.

És amikor már a következő kapcsolatodban élsz, gyere majd vissza ehhez a kérdéshez, olvasd végig a válaszokat, és lásd be, hogy mennyire igazuk volt azoknak, akik bölcs gondolataikkal segíteni akartak neked.

Szerintem pedig mindenképp érdemes baráti viszonyt fenntartani az exeddel, de muszáj lesz letisztáznod magadban, hogy ő már nem a tiéd, és valószínűleg nem is lesz többé.

Az élet ilyen. Néha pofont ad. Egyeseknek sokat és nagyot. De az nyer, akit egy pofon után fel tud állni a padlóról, és az élet képébe tud röhögni.

2016. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!