Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem az osztálytársamba!?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem az osztálytársamba!? 18/F

Figyelt kérdés
4 évig voltunk csak osztálytársak. Aztán 10. osztály végén valahogy jóba lettünk. Elkezdtünk ugyanazzal a baráti társasággal bulizni menni vagy csak páran az osztályból. 11. év elején (tudom szégyen, de kb mindenki így volt az osztályomban, hogy egy lány, jelen esetben) Ő kért fel, hogy legyek a szalagavatón a párja. Akkor még nem éreztem semmit iránta, mert egy másik lánnyal beszélgettem (de nem lett semmi). Ahogy teltek a hónapok (a szilvesztert is egy helyen ünnepeltük) egyre jobban megismertem és beleszerettem. Nem csak külsőre, hanem személyiségileg is. Nyáron próbáltam elfelejteni, hogy más lányok társaságát kerestem, de amint találkoztam vele, nem tudtam másra gondolni. Ez vagy 6 hónapja tart. Most pedig itt vagyok, minden táncpróbán örülök, hogy az ő kezét foghatom. Elég jól kijövünk, kedveljük is egymást. Mikor mondjam el neki? Vagy egyáltalán mondjam el?

2016. szept. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő nem mutat irántad semmit?
2016. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem, csak nagyon jóban vagyunk
2016. szept. 12. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el. Legrosszabb esetben, ha szakítotok még év közben, akkor sem kell már olyan sokáig elviselni egymást. Szóval olyan nagyot csak nem veszíthetsz. Meg hát felkért, hogy légy a párja a szalagavatón...
2016. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan sok veszíteni valód.

Mindenképpen tudasd vele, hidd el később bánni fogod!

Nincs rosszabb annál amikor hónapokat/éveket töprengsz azon, hogy "Mi lett volna ha...".

2016. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mond meg neki,hogy szereted.Ha felkért akkor tuti te is bejössz neki. :)
2016. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huh de szerintem szalagavató után mondd el, mert együtt táncolni tényleg kínos lenne, ha visszautasítana. :D
2016. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!