Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, beleestem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, beleestem egy osztalytarsamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
O iszonyu kedves, segitokesz, vicces. Szemkontaktussal is tudunk kommunikalni, mar egyszer majdnem volt csok, de hirtelen megijedtem... Mindig a szemembe nez, ha ugy van, megerinti a karom, etc. Nem tudom, mit csinaljak.

2015. jan. 21. 18:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es 16/l
2015. jan. 21. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
ess ki belőle
2015. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mász ki belőle
2015. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt leginkább neked kell tudnod.

Ha egy ismeretlen azt mondja itt neked hogy szeress ki belőle csak azért mert osztálytárs, tévedhet.

Ha egy ismeretlen azt mondja hogy adj neki esélyt és próbáljátok meg, tévedhet.

Én azt mondom neked hogy állítsd össze a pro és kontra elveket. Vagyis előny-hátrány. Vegyél elő egy lapot (vagy akár fejben) írd össze hogy miért lenne jó ha összejönnétek és miért nem. Aszerint is dönthetsz.

Szerény véleményem szerint: Igen, rosszul is elsülhet egy osztályon belül szerelem. Mert ha belegondolsz, minden nap együtt vagytok. Valaki ezt unalmasnak találja, valaki azonban évekkel később sem tudja megunni. Ezt csak te tudhatod. Valamint ha szétmentek akkor elég feszült lesz a légkör, ki tudja hány hónapig/évig, amíg együtt jártok suliba.

De a másik alternatíva pedig az, hogy tök jól sül el minden és boldog leszel.

Én mindenképp azt mondom hogy adj neki esélyt, legalább egy randi erejéig, és meglátjátok mi történik. Ha megvan a kémia, felejtsd el hogy osztálytársak vagytok. :) (Kivéve ha téged zavarna a tudat hogy a barátod ott van veled a nap 7-8 órájában)

Remélem valamennyire tudtam segíteni, ha gondolod bátran kérdezz! És mindenképp írj a fejleményekről, kíváncsi vagyok. :)


17/L

2015. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!