Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen témával menjek oda a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témával menjek oda a tanáromhoz?

Figyelt kérdés
Természetesen nem tetszik,illetve, nem tudom. De nagyon szimpatikus,és vonzódom hozzá.Tudja magáról,hogy elég jó pasi.nem csak nekem jön be az iskolából.😃 Egy éve jött hozzánk,nyolcadikos vagyok,ő pedig most 24 éves.Nem kapcsolatot szeretnék vele,vagy ilyesmi,csak szeretném,ha kölcsönös lenne a szimpátia,bár szerintem most is az,viszont nincs túl sok ötletem,hogy hogyan/milyen témával állhatnék oda beszélgetni,akár csak hogy összefussunk az iskolában,vagy csak egy pár perce beszélgetni. Szóval van valamilyen témátok?😃

2016. szept. 14. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat,2,2 és fél éve.
2016. szept. 14. 17:58
 2/3 Technokol Rapid ***** válasza:
0%
Aranybogaram. 10 év van köztetek.( hogyha nem 11) Hagyd békén!
2016. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd őt...csúnyán megütheti magát,ha belemegy...

és ezt most tapasztalatból mondom

2016. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!