Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogyan felejtse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan felejtsek? Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Mi van ha még nem felejtettem el azt a srácot akibe 1 évig voltam viszonzatlanul szerelmes,most pedig van egy másik srác aki nagyon tetszik és meg akarom ismerni,mit tegyek hogy elfelejtsem a másikat? És hogyan kezdeményezzek ennél a srácnál? Egytalán érdemes? Még nem vagyok szerelmes mert nem ismerem,de azután a viszonzatlan szerelem után nagyon félek hogy megint az lesz.

Normális válaszokat várok előre köszönöm.



2016. szept. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A leírások alapján arra következtetek, hogy súlyos szeret hiányban szenvedsz , és ezt olyan dologgal akarod betölteni amit éppen látsz, és kézen fekvőnek tűnik.


Ez olyan dolog mint az alkoholistáknál a pia addig nem jön rá, hogy nem a pia segít amíg a mája rá nem megy.


Figyu szerintem elöbb mindenképp nézzél jobban körül az életedben, hogy mi az oka ennek a szeret hiánynak elöbb azt orvosold, mert egyébként a többi kérdésre soha nem fogod megkapni a választ.


A másik meg ne higgyél a mesékben amivel a média tunkolta telle az agyadat...egy nőnek mindig is negatív dolog kezdeményezni mármint konkrétan kezdeményezni max a szemeddel mutathatod ki, hogy okés onnantól a férfinak a dolga ez nem a tiéd így csak azt érnéd el, hogy egy értéktelen ribinek tartanának, és a szeretet még annyira sem ismernéd mint amennyire most ismered...viszont mélyebre kerülnél a mostani lelki állapotodnál.

2016. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeret*
2016. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali. Itt magam példáján tudok csak tapasztalatot adni.

Fontos, hogy mielőtt belemész egy új ismerkedésbe zárd le magadban az előző témát.

Mivel ez nem könnyű...tanácsot meg ezügyben ami tényleg megálja a helyét, nemigen tud neked adni senki mert nem érzik illetve érezzük át az érzéseidet.

Az egészet a régi kiszemelteddel szemben úgy fogd fel mint egy sebet. Egy időután elmúlik. Nekem egy év óta volt ez....Fájdogált és lassan gyógyulgatott. Futással, edzésekkel feledtettem a dolgot illetve próbáltam. Valamelyest bevált, de csak ideiglenesen....mindazonáltal ami leköti a figyelmedet. Valami intenzív sport, zenetudomány vagy hasonló hobbi...igen hasznos....ad valami elfoglaltságot és nem mindig, de legtöbbszőr csillapítja az érzelmi kitőréseket.

A másik: Hogyan ismerkedj meg ezzel az új fiúval?

Semmiképp se facebookon kezd. Keress egy pillanatot amikor a közeledben van és kezdj el valamiről beszélgetni vele. Nem kell feltétlen éreztetni, hogy bejön neked.

Azt értsd meg, hogy nincs veszteni való lehetőséged:) Nem élet halál múlik rajta úgyhogy bátran szólítsd meg. Ha értelmes srác, jól fogja kezelni. Ha lenéző és elutasító, akkor meg nem ér késöbb csalódás amikor már kapcsolatban vagy ezerrel. keress egy közös pontot. Az mindig hasznos

Bocsi, hogy kurtán és szürkén írtam... Álmos vagyok :)))


Ha tanács kéne vagy bármi, írj privibe.

Csao

18f

2016. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon szépen köszönöm!!! Meg fogom fogadni majd privátba írok üzenetet hogy mi volt:)

Az elsőnek is köszönöm a választ de ez egy szimpla viszonzatlan szerelem volt,amin túl kell esnem,a srác akit meg "kinéztem" nem menekülés,csak egyszerűen megtetszett,hallottak alapján aranyos,kommunikatív,nincs szó itt szeretet hiányról:)

16/L

2016. szept. 14. 23:24
 5/5 zsombor1969 ***** válasza:
Ez hülyeség, miért ne kezdeményezzen a nő. Egyenjogúság, emancipáció... rémlik? ;)
2016. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!