Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobbb barátnöm miért nem...

A legjobbb barátnöm miért nem kers sohasem? Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos külföldön élek, és ez nehezebbé teszi a dolgokat. Csak már egy idejei feltünt ha én nem irok rá vagy hivom ö magától enegem nem keres...

Kb olyan 10 éve vagyunk barátnök, szerintem ez eléggé hosszú idö.



2016. júl. 27. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a helyzet, hogy inkább azokkal foglalkozik, akik a közelében vannak. Ez bizonyára sok időt vesz igénybe. Mondjuk én az ilyet nem nevezném barátnak. Legalább megkérdezhetné, hogy mi van veled, vagy valami. Minek foglalkozol ilyen emberekkel ? Ha nem keresi a társaságod, akkor te se foglalkozz vele. Meg sem érdemli.
2016. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő ugyan nem a legjobb barátnőd.
2016. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AUgusztus végén haza megyek 2 hétre, ha addig nem ir rám akkor ne is találkoz vele ?
2016. júl. 27. 08:52
 4/5 A kérdező kommentje:
találkozak*
2016. júl. 27. 08:53
 5/5 anonim válasza:
10 év bizony hosszú idő.Ha ő nem ír akkor te se írj neki.Biztos vannak más barátaid is,akiknek fontosabb vagy .Egy cipőben járunk,nekem is így volt,csak én nem külföldön élek,és még így sem volt annyi ideje hogy rám írjon.Nagyon jó barátok voltunk.Szóval...Nem írtam,akkor ő sem,eléggé rosszul tud esni ,de ha neki nem számítasz akkor,nem kell figyelembe venni.Találj más jobb barátot. :) Gondolom segítettem.
2016. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!