Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy baj hogy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj hogy 14 évesen semmi tapasztalatom a "szerelem" terén?

Figyelt kérdés
Úgy értem 14 éves (inkább magának való) lány vagyok, és nem hogy szerelem terén nincs "tapasztalatom" de még fiú barátaim sincsenek. Persze van pár akikkel pár hetente váltok egy két szót (osztályban) köszönünk egymásnak vagy valami de még sosem gondoltam komolyabbra. Nem feltétlenül szeretnék barátot csak kiváncsi lennék rá mert néha amikor filmeket vagy romantikus animéket nézek utána mindig annyira egyedül érzem magam,(néha anélkül is és mostanában egyre inkább, pedig vannak lány barátaim) nem kimondottan az első nagy szerelmemet keresem csak valamit amire ha felnővök mosolyogva emlékezek vissza. Hogyan juthatnék közelebb ehhez? Vagy egyáltalán megkéne próbálnom? Helyes lenne ennyi idősen szerelembe esni?

2016. szept. 18. 01:54
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Kezdeményezhetsz te is. De ezt hagyd a fiúkra.


És kicsit sem gáz ,hogy még nincs tapasztalatod.

2016. szept. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagyon nagy baj, hogy 14 évesen már úgy érzik a fiatalok, főleg a lányok, hogy máris lemaradnak mindenről, meg kell történnie az első csóknak, meg kell lennie az első pasinak, aztán ha összejön, fél év múlva már ki is írják ide gyakorira, hogy nagyon szeretik egymást a 18 éves barátjukkal, együtt vannak 7 hónapja, szeretnének lefeküdni, de anyuka mérges lenne érte, mert a lányka még csak 15. De szerelmesek és jajmármérne. Még egy fél év múlva meg jön ide az újabb kérdés, hogy gumi nélkül szexeltek, nem jött meg neki 2 hónapja, lehet-e terhes.

Értem én, hogy egyedül érzed magad, de még gyerek vagy. Ha már most nekiállsz keresgélni, akkor 20 éves korodra totálisan ki fogsz égni. Hidd el, el fog jönni az ideje mindennek, akár mostanában, akár később, találkozni fogsz az első szerelmeddel, ahogy mindenki. És az lesz az igazi, ami magától jön, nem pedig te kerested. Talán szép emlék lesz, talán csalódás, de a lényeg, hogy legyen igazi.

2016. szept. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! :D én is hasonló cipőben járok... totál forever alonenak érzem magam stb... nekem is itt vannak a barátnőim és én is úgy érzem, hogy egyeedül vagyok kicsit...nekem viszont sok fiú haverom van meg minden mégsem tekintek egyikre sem "úgy"...szerintem lehetsz kicsit nyitottabb az osztálytársaid vagy évfolyamtársaid felé... a legtöbben átesnek a tini szerelmen... lehet mi kivételek vagyunk :D de am nem nyugi... szerintem nincs miért aggódnod mindennek eljön az ideje...

Van időnk... Tudunk várni... ;)

2016. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen semmi tapasztalatom nincs és nem is lesz. :D Nekem sajnos nem lesz barátnőm, mert így senkinek nem kellek. Igyekszem beletörődni. :P Már köbö 80%-ban sikerült. De neked majd úgyis lesz valakid, mert ez így van rendjén. Csak gyerek vagy még nagyon. 14 évesen a fán kéne lógni, az hót jó volt én imádtam, meg mindig bicikliztem. :D
2016. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bízató válszokat:)

És énse rögtön arra gondoltam hogy "bele szeretek" valakibe és hopp gyerek. Tudom jól hogy még nem lennék felkészülve semmi komolyra és nem is szeretnék még annyira komoly kapcsolatot főleg hogy nem is lenne rá elég energiám inkább olyanra mint egy aranyos gyerek szerelem de igazatok van és tényleg kivárom az időm és megpróbálok kedvesebb lenni a körülöttem lévőkhöz:)

Mégegyszer köszönöm a válaszokat ^-^

2016. szept. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!