Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak en gondolom ugy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en gondolom ugy, hogy baratno nelkul nincs elet? Nekem szerencsére van baratno. En 17 vagyok, o 14. En pl nem is tudtam elkepzelni az eletemet nelkule, mert nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

De, barátnő nélkül is van élet mert nekem nincs és elvagyok és élek :D


17/F

2016. szept. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez egyáltalán nem ígyvan önmagában azzal semmi probléma nincs, hogy van valakije az embernek az nem mindegy, hogy kicsoda mivel én még nem találtam meg az igazi szerelmet (de ,ha meg is találnám). Akkor is azt mondanám, hogy ez marhaság ha egyedül vagy azzal kefélsz ,és akkor amikor akarsz nem vagy beszabályozva lehetnek szex kapcsolataid...akkor mész el bulizni amikor akarsz és lényegében azt csinálsz amit akarsz.



Felnőtt ként több pénzed marad (sokkal több), és építheted a karrieredet is amire őszintén szólva egy barátnő rossz hatással van (álltalabán) lehet jó hatással is, de nem hinném hogy egy 14 éves lány lenne az pont. Még rengeteg mindent megfogsz tanulni az emberek közti kapcsolatokról..és azt is fogod mondani, hogy még szerencse , hogy nincs barátnőm:D ez 100%.

2016. szept. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hallod, sz.runk bele. Remek, hogy boldog vagy vele, de senkit nem izgat, nem kell reklámozni úton-útfélen kéretlenül is.
2016. szept. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De, rengeteg lehetoseg rejlik a szinglisegben is. Raadasul az ember akkor ismeri meg magat igazan ha egyedul van. Szoval ezt buktad, senki nem irigykedik, hogy felszedtel egy 14 eves kislanyt. :D
2016. szept. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok és köszönöm jól elvagyok. Sportos életet élek. Jó barátaim vannak...NEMCSAK a facebookon.

Alig pár napja pedig még a Kapás Bogival is összefutottam:)) nem pedig otthon depiztem, hogy nincs barátnőm holott számos alkalmam lett volna rá.

Ha az ember összeszedett életet él és nem siet el dolgokat... Az elején talán picit nehezebb viszont késöbb annál boldogabb élete lesz

2016. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd pár év házasság után belátod, hogy csak barátnő nélkül van élet igazán :D
2016. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nyilván, ha szerelmes az ember, akkor nem akarja, nem tudja a szerelme nélkül elképzelni az életet.

De ha éppen nincs (mert nem volt mindig folyamatosan) akkor sem áll meg az élet, és akkor is jól érzem magam.

2016. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Barát nélkül sincs élet. De sajnos egy ideje nélküle szenvedek.. :( Igazán hiányzik hogy legyen valakim :)

14/l

2016. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd találsz valakit, sok sikert kívánok neked! :)
2016. szept. 19. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg karriert akarsz építeni addig nincs értelme az érzelmi kapcsolatoknak.Ha hibás vagy, ha nem akkor is egy idő után csak veszekedés van. Nekem is volt rengeteg kapcsolatom de egyik iránt se éreztem semmit. Szerintem kapcsolat nélkül jobb. Majd egyszer talán 10-15 év múlva szeretnék komolyabbat.

19/F

2016. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!