Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék ki a barátomból?

Figyelt kérdés

Nagyon hullámzó a kapcsolatunk, és mostanában 90%-ban csak rosszul érzem magam vele, mert megbánt, vagy nem érzékelteti velem, hogy szeret. Viszont a 10%-ban meg nagyon édes és figyelmes.

Próbáltam már megbeszélni vele, de észre se veszi, amikor megbánt, és ilyenkor is sokszor nagyon bántó megjegyzései vannak.

Nem érzem jól magam a kapcsolatunkban, de nem megy a szakítás, mert amikor odajutok, eszembe jutnak a szép dolgok, és azok az apró dolgok, amiket értem tesz.


Nem tudom, mit tehetnék. Lassan már azt látom egyetlen megoldásként, hogy valahogy ki kellene szeretnem belőle, és akkor nem fájna kilépni a kapcsolatból.


Szerintetek?


2011. jan. 31. 20:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és azt nem írtam oda, hogy másik oka, annak, hogy nem tudok szakítani, hogy eszembe jut, hogy mi van, ha én reagálom túl. az is lehet. gyakran vagyok ingerlékeny, é érzékeny..

de hát akkor is.. mi a megoldás?:S

2011. jan. 31. 20:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bànnàd, hogy kiszeretnél belöle az màr rég nem szerelem
2011. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, nem vagyok képes tőle elválni. Pedig független típus vagyok. nem is értem, mi van velem..
2011. jan. 31. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:

velem ugyanígy volt, lobbanékony természetem és a sok veszekedések felőrölték a kapcsolatunkat és szakítottunk. pedig mindketten szeretjük egymást. borzalmas volt. de már nem olyan rossz, néha még eszembe jut, és hiányzik. de ez van, fel kell fognom, mert beláttam,jó lépés volt a szakítás.

jobb lenne, ha ti is szakítanátok mielőtt annyira elvadul,h már a szépre se fogtok emlékezni.

2011. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És te hogy tudtad meglépni a szakítást? És mennyi idő után lettél jobban?


Nekem az a baj, hogy rajta kívül nincs senkim, és végtelenül egyedül maradnék, ha szakítanánk. Ettől meg nagyon félek.

2011. jan. 31. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
azt mondom, ha már alapjaiban jóidelye nem érzed magad jól a barátod mellett..annak oka van. én is szakítást javasolnék, hasonló kapcsolatban voltam mint te, és megléptem a szakítást, nekem sincs ugyan senkim, mert mellette elvesztettem azt a kevés barátomat is aki volt, de élek. és sokkal jobban vagyok mint...majd alakul az életed tovább. Ne magadban keresd a hibát h te tul reagálod stb...nem illetek ezek szerint össze. Te most igen csak be lehetsz kavarodva, tele gondolatokkal....tudom mert hasonlóan voltam mint te most.
2011. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok...pont ugyan ebben... ha valakivel beszelgetni szeretnel irj privit szivesen beszelgetek veled...nekem is jol esne. Mar en is ossze tortem lelkileg...
2011. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is elvesztettem az összes barátom.


Küldtem privit:)

2011. jan. 31. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
visszairtam de nem valaszolsz....nezd meg a spameket
2011. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

január 31én írtam, 20.55ös vagyok.

3hete,h szakítottunk,és mára a kapcsolatunk teljesen baráti..vagyis szerintem mindketten szeretjük egymást még, de tudjuk így ugratni egymást,és ez jó. mert nem csak szerelmes voltam(vagyok?)belé,hanem egyben a legjobb barátom is volt,akit elvesztettem.

az volt a jó,h miután szakítottunk,ő elutazott és én így át tudtam gondolni mindent.mire visszajött,addigra letisztultak bennem az érzések,és hiába szeretem még, tudom,h úgyse működne.

amúgy közösen szakítottunk,és nem kellett rászánnunk magunkat,csak beszélgettünk és ott kötöttünk ki,h nincs értelme folytatni... :(

sok sikert neked és kitartás!

2011. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!