Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam aki ahanyszor beszelgetunk mindig bokol nekem. Higy szep a szemem, a hajam, tetszik neki a farmerem stb.

Nem vettem eszre h a tobbi lannyal is ilyen lenne. Azt mondja osztalytarssal nem jar, na de akkor hagyjon mar beken, minek dicserget ha nem akar tollem semmit? Neha hozzam er de mindig eltolom a kezet. Tudom h nagyon visszautasito vagyok de nem szeretem ha hozzam ernek, meg azt se h folyton bokol. Vilagosan kijelentette h osztalytarssal nem jar? Szerintetek ettol fuggetlenul akar tollem valamit? Hogy razhatnam le?

15/l


2016. szept. 19. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
*hogy
2016. szept. 19. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Rázd le úgy, hogy egyszerűen megmondod neki hogy hagyja ezt a bókolgatást abba, mert ez neked már egy kicsit kellemetlen. Vagy mittomén. Találj valami jó kifogást.
2016. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha komoly szándékai lennének, akkor elhívna.

Szerintem attól h fiatalok vagytok-kúráson kívül- nem akar semmit tőled. Talán amint megkúrt, elmondja a barátnainak h milyen királyságot tett.


Tipikus középsulis gondolkodás.Vagy kihívást lát benned

2016. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!