Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy mi akar ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy mi akar ez lenni?

Figyelt kérdés
Régebben,olyan egy DÖK-ös programon láttam egy srácot,de csak úgy,hogy egy csapatban voltunk,és 1-2 szót beszéltünk csak.Tavaly júniusban pedig elmentem az egyik ilyen ülésre,és ismét láttam,ő is nézett engem,kicsit úgy tűnt,mintha farkasszemet akarna nézni velem. :D Én meg bátornak akartam tűnni,és álltam a tekintetét,gondolván úgyse látom már többet,aztàn leültem az egyik padba,eltelik pár perc,és jön a srác,és rittig elém ül,utána hátrafordult ,mosolyogott,és köszönt.Aztán eltelt a nyár,a múlt héten megint volt ilyen program,és mit ad isten? Megint ott volt. Csak most a másik padsorban ült,én meg úgy próbáltam szétnézni,hogy lehetőleg ne vegye észre,hogy őt keresem.De mikor megláttam,automatikusan elmosolyodtam,már szinte nevettem,és ekkor ő is mosolygott,és megint halkan mondott egy hellót.xd Ez mi akar lenni,tetszem neki?
2016. szept. 18. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, keresd meg
2016. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj kezdeményezni,biztos érdekled.
2016. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy tetszel neki :D
2016. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos valamit szeretne tőled, keresd meg és próbáljatok meg beszélgetni meg minden és hátha összejön valami.:)
2017. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!