Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit figyeljek meg a haveromon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit figyeljek meg a haveromon, ha találkozunk? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Például, ha bandázunk sokszor mellém áll, közelebb jön. Ha mellettem ül, a könyöke hozzám ér (vagy a kezét , nem a tenyerét, végig húzza a kezemen. Olyan is volt, mintha a térdemet piszkálta volna, de lehet, hogy cska a kezét rázta). Mindig udvariasan előre enged. Mindig kötekedik velem, vicceskedik.(Volt már olyan is, hogy perverzet szólt be.) Szerintem alapból is nyitottabb természetű. Más lányokat is megérint, hogy "figyúzz már". Szóval nem tudom eldönteni. Olyan fura érzés. De lehet, hogy csak az én oldalamról


Köszönöm a válaszokat

17L


2016. szept. 21. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Énis ebben a szituációban voltam, és én éreztem hogy kedvel ,egyszerűen belenéztem a szemébe miközben beszéltünk és éreztem azt a bizsergést.Nézz a szemébe ha kedvel nem fogja elforditani.Ha érzed h kedvel téged és te is őt akkor ne hagyd annyiban.A barátságból lesz szerelem próbáld innen megközelíteni a dolgokat.17/l
2016. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!