Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Azóta odamentem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azóta odamentem hozzá, beszéltünk és megkérdezte, nem e találkozunk valamikor ketten.

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_.. ezek az előzmények. Igent mondtam, aztán másnap rámírt egésznap beszéltünk. Ezutáni nap találkoztunk, kint voltunk egész délután, beszélgettünk, a végén meg leültünk egy padra. Ültünk ő pedig azt mondta, hogy üljek be az ölébe, mondom rendben, és akkor azt mondta, hogy így már jobb és adott egy puszit az arcomra. Beszélgettünk, közben átölelt, megfogta a kezem, simogatott ilyenek.. Aztan elindultunk hazafele, elkísért hosszan átölelt, és a végén megpróbált megcsókolni, de nem engedtem, mert nem akartam elsietni, és ezt mondtam is neki. Este meg másnap délelött egy két szót beszéltünk, de tulajdonképpen nem keres, és fogalmam sincs mi lehet az oka. Én nagyon szeretnék még vele beszélni, találkozni, de nem tudom, hogy írjak-e én vagy ne, vagy most mit tegyek.

2016. aug. 9. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csók visszautasításaval eléggé letörted az önbizalmát. Mindenképpen te keresd őt, mert most úgy érezheti, hogy felesleges próbálkozni. Sok sikert :D
2016. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lett volna sok ha a s*gged markolássza meg a nyelvét a szádba akarja dugni :D de ahogy érzed amúgy mindenképp írj neki és ne nagyon utasítgasd vissza ha csak nem a bugyidban akar turkálni mert egyszer ráun :D
2016. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig úgy vettem észre, ha hagyom a srácnak, akkor többet kb nem is látjuk egymást. Meg eddig ha én írtam, abból is csak rosszul jöttem ki, félek, hogy most is ez lesz.
2016. aug. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!