Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen papucs?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen papucs? Nem kell cicomázni mindenki leírhatja őszintén a véleményét.

Figyelt kérdés

Annyi erőt érzek magamban mindig, még akkor is általában amikor elmegyek a kiszemeltem mellett, de ha le kéne szólítani, vagy beszélgetni kéne vele, már a gondolattól is elkezdek nagyon keményen szorongani, a kedvemet is mindig elrontom ha arra gondolok, hogy sose csinálok semmit azért hogy megismerkedjek vele, pedig küldött jeleket is már.


Miért van ez velem? Mi ez egyáltalán?


2016. szept. 26. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van

Barátnőm azt mondta azért, mert antiszoc vagyok. Szerintem csak szimplán félénk

2016. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkivel ez van. De erőltesd meg magad, gondolom fiú vagy, akkor a te dolgod a kezdeményezés. A nyuszik nem sok embernek jönnek be.
2016. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én ezt értem, de van belül valami ami meggátol. Ránézek a lányra addig okés, aztán jön az, hogy húú le kéne szólítani, mert milyen jó lenne megismerkedni vele, meg elhülyéskedni vele, és ilyenkor jön egy hatalmas adag szorongás, hogy ááá pont én(??), hát miért pont én kellenék neki(??), meg mit akarok én egyáltalán ott csinálni, hát úgyis esélytelen.. Kb ilyesmi gondolatok vannak úrrá rajtam érzelmi formában. Érzek egy remegést belül, ami kihat az egész testemre.. És ilyenkor teljesen átveszi az az irányítást..
2016. szept. 26. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nem papucs vagy, hanem bátortalan. Két külön dolog.
2016. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utána meg jön az, hogy óó a francba megint elszúrtam a lehetőséget..(Persze ezeket nem kommunikálom le a fejemben, de van egy ilyen érzetem, és ettől lesz rossz kedvem)


Tudat alatt ostorozom magam a lánydolog miatt.

2016. szept. 26. 20:29
 7/9 A kérdező kommentje:

#5-ös hogyan legyek bátrabb?:D Én kajakra milliónyi oldalt olvastam el ezek érdekében, könyveket is, gyakorlatban is próbálkoztam egy két dologgal, de a gyakorlati tapasztalataim annyira elrettentettek, volt egy másik lány is, aki bejött, de gyakorlatilag elutasítottam(úgy viselkedtem mint egy fogyatékos), mert annyira képtelennek éreztem magam arra, hogy én őt boldoggá tegyem.. Pedig nagyon rendes volt, közeledett felém, próbáld kedveskedni, meg ilyenek.. Persze azóta rengeteget fejlődtem, de már unom ezt a fejlődős dolgot, eredményekre vágyom:/


am 20 éves vagyok, tehát ez még jobban ront a helyzetemen.. kb 6 éve áll fent ez az állapot, azóta tanulmányozgatom a fejlődést is.. Bár voltak másabb, nagyobb pszichológiai gondjaim is, azokat már sikerült megoldanom, már magabiztos vagyok a legtöbb helyzetben, de ebben még egyáltalán, semennyire..

2016. szept. 26. 20:36
 8/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ideges is vagyok magamra, hogy ennyire képtelen vagyok ezt megcsinálni, mert csináltam már ennél nehezebb dolgot is, mondjuk azt se szemtől szemben, hanem facen, leírtam apámnak, aki anno ütött vert, meg a halálomat kívánta reggeltől estig, meg állandóan ordibált,(aztán egy idő után kicsit megváltozott) na szóval leírtam neki, hogy mennyire szeretem mindazok ellenére amik történtek. Sírva jött át és megölelt. Nagyon fura volt, és hányingerem volt, de azóta sokkal jobb a kapcsolatunk. És ez meg egy apróságnak tűnik mindezek mellett.. De mégis szorongok, nem is vagyok önmagam amikor ott állok a közelében a lánynak.
2016. szept. 26. 20:46
 9/9 anonim válasza:
Nem te vagy a papucs én glicerin trinitrátot akarok szerezni C3H5N3O9
2016. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!