Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Szerintetek korai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Szerintetek korai lenne ha ittaludna a barátom? 14L

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Tavaly szeptember óta vagyunk osztálytársak. Nekem mindig is szimpatikus volt, neki tetszettem. Utána egyszer felelsz vagy merszben volt egy szájrapuszi. Életem egyik legjobb pillanata. Kb tavasz óta beszélünk intenzívebben, már két hónapja együtt vagyunk, de azóta több mint 80.000 facebook üzenet, és több tíz óra hívás van mögöttünk, persze úgy hogy suliban is sokat beszélgetünk, együtt megyünk haza, stb. Alapból nagyon intelligens, ahoz kepest hogy velem egy idős, nagyon éretten tud gondolkodni, meg amúgy is egy okos ember. Ő tud rólam a legtöbbet(ez kölcsönös), nincs titkunk egymás előtt, tényleg MINDENT tud. Szerelmes vagyok, neki én vagyok a mindene (és ezt nem csak úgy mondja,mert nem egy csajozós fajta). Nagyon szeretem amikor itt van, és tudunk egy kis időt együtt tölteni, csak mindig olyan gyorsan repül az idő, ezért szeretnénk ha itt aludna. Nem lenne muszáj, akár külön szobában is jó lenne, persze én úgy szeretném ha velem alundi. Nyilván NNem akarunk, semmi "rosszat" csinálni, egy két csók, és aztán alvás. Csak esténként annyira hiányzik, és szeretném ha itt lenne velem, mert mondjuk egyszer már aludtunk együtt (nem direkt, bealudtunk) és életem egyik legjobb éjszakája volt, na meg utána a karjai közt felébredni. Nagyon szeretem. Nektek mi a véleményetek erről, korai lenne még? Kort is légyszi:)

2016. szept. 28. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy lehet 80.000 facebook uzenetetek ennyi ido alatt, amikor en a legjobb baratnommel a negy ev alatt 25.000 uzenetet hoztam ossze, ugy, hogy minden nap egy csomot beszelunk.

Es igen, tudom, hogy nagyon megfogtam a lenyeget, de a tobbiek mar elmondtak mindent elottem, amivel egyet is ertek.

2016. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
71%

Sztem nem, igaz hogy én 16/F vagyok de nekem és a kisebb/nagyobb fiú testvereimnek is megengedték már hogy együtt aludjunk a barátnőinkel ilyen korban,igaz voltak egyéb "elvárások" és "követelmények" és ahogyan az egyik valaszolo is írta hogy nem kell tiltani, így vannak ezzel a mi szüleink is! Ja, és nekem 1,5éve van ~2évvel idősebb barátnőm!:)

Az meg sztem nem lehet kifogás amit az egyik előző írt hogy reggelente senkinek sincsen kedve kerülgetnie egy idegent a házban! Végülis mi eleve sokan vagyunk mert 6-an vagyunk testvérek (5en elég kicsi korkülönbséggel) +2, a szüleink meg néha még +3barátnő =11 :)

2016. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
18%

14L vagyok, a baratom 18eves, de anyámnak ha elmondanám h pasim van jönne a hegyibeszed meg az egyéb faszsagai, de nem is ez a lenyeg, hanem h ha a szüleid bele is mennének az együttalvasotokba, akkor is tuti h állandóan figyelmének titeket stb, mert aggodnanak erted v valami, tehat nem hiszem h az olyan nyugodtan telne el. De ha megis belemennenek akkor meg oke h azt hiszed h egy ket puszi, csók, de azert ott nehez megállni, nem rosszbol mondom, de kb 65-70%van arra h szexeltek mert egyszer ugy is akarjátok majd, de az előttem szoloknak adok igazat h ha nem is nálatok akk máshol fogjatok kielni egymáson a vagyaitokat, tapasztalatból mondom...

De azert remelem sikeres lesz;)

2017. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!