Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet neki?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú ráír facebookon egy lányra,hogy szia és a lány visszaírja hogy szia akkor összejöhetnek?Lehet kapcsolat,szerelem?

2016. aug. 8. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont így ismerkedtem meg a jelenlegi barátnőmmel..az egész úgy kezdődött h ráírtam h ,,Szia" erre ő is h ,,Szia" és SZERELEM volt első írásra... :)
2016. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miajóistenfolyikebbenavilágban?? Egyébként 15 éves vagyok, de most komolyan írj rá, legyen bátorságod, de erre nem tudhatjuk a választ :D
2016. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a motivációt!
2016. aug. 9. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg. Ha random rairsz egy vadidegen lanyra, akkor nem igazan, valoszinuleg minusz pont nala. Viszont ha egy olyanra irsz ra, akivel eloben mar beszeltel, akkor lehet esellyed. Bar az ha valaszol, meg nem azt jelenti, hogy lehet szervezni az eskuvot
2016. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nehogy azt csináld amit én.

Volt sulis társamra ráírtam, hogy mi újság. Asszondja' semmi, hagyjam békén. Visszakérdeztem hogy mi a baj, erre elkezdett flegmázni, és beszólogatni.

Kedves aranyos kislány volt, teli energiával. Elment Budapestre, és hát ja.


Am lehet, de 100% hogy nem a "Szia"-val lesz szerelem. :D (Igazából ez olyan, mintha mondjuk repülnél amerikába, és mellédülne egy magyar lány. Unatkoztok, elkezdtek beszélgetni, és vupsz, kialakulhat valami. Valahol el kell kezdeni :PPP )

2016. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igazatok lehet
2016. aug. 10. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!