Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy lábaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy lábaljak ki ebből?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy van egy szerelmem (fiú) és réggebben volt is kapcsolatunk de aztán szakított velem, de én a mai napig szerelmes vagyok belé.Pedig a szakítás már 5 éve történt.Próbálok nem gondolni rá,de csak egyre rosszabb lesz.El akarom felejteni.Hogy tudom?
2016. szept. 28. 23:06
 1/2 anonim válasza:

Ilyenkor altalaban nem bele, hanem az emlekebe vagy szerelmes es ez egyfajta platoi szerelemkent utkozik ki... Raadasul most mar sokkal tokeletesebbnek latod a sracot mint akkor, es a hibai teljesen eltorpulnek.

Hidd el nekem, 2 eve remenytelenul szerelmes vagyok az exembe akiert a megismerkedesunk ota odavagyok, sajnos. Mar nem is beszelunk, tobb honapja. Emlekszem, hogy a szakitasunk elott meg lattam a hibait, de igy utolag alig emlekszem ilyesmire.

Lepj tovabb egy ujabb szerelemmel, bulizz sokat, es ismerj meg uj embereket

Ja es keruld ot😉

2016. szept. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát a kerülés az megvan, mivel más gimibe járunk.Viszont az ismerkedés már nem ilyen egyszerű...
2016. szept. 29. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!