Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Prostituált vagyok. Gyűlölöm...

Prostituált vagyok. Gyűlölöm magam, és nem tudom mihez kezdjek. Hogy lábaljak ki ebből az érzésből?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.Tavaly nyáron elkezdtem dolgozni egy drogéria láncnál,mint pénztáros.Szerettem,ugyan kicsit megterhelő volt de határozottan túlélhető.Keményen dolgoztam,látástól vakulásig 55.000 volt a maximum amit ki tudtam hozni.Azért dolgoztam,mert az anyagi helyzetünk kilátástalan volt,a szüleim fizetése elment a hitelekre és a rezsi felére,alig volt mit ennünk,a kevésbé fontos számlákat (TV,internet) már nem tudtuk fizetni.Azt akartam hogy legalább ez helyre billenjen,segíteni akartam a családomnak.Ez nagyjából sikerült,büszke voltam magamra.Aztán jött a suli.Reggel 6-kor kelés,2-ig suli utána 8-ig munka,éjfélig tanulás minden áldott nap.Nem bírtam,belebetegedtem,az átlagom súlyosan leromlott.Abba kellett hagynom a munkát,és megint lecsúsztunk.Májusban újra akartam kezdeni a melót,de aztán olvastam ezekről a "diáklány támogatót keres" hirdetésekről.Feladtam egyet.Végül nem igazán úgy alakult ahogy gondoltam.Egy közvetítéssel foglalkozó hölgyhöz kerültem,ahol a régebbi havi fizetésemet pár óra alatt tudtam megszerezni.Ki tudtam venni egy olyan lakást amilyenben mindig is élni akartam,a ruháim,a sminkjeim,az ékszereim,a kütyüim minden olyan amit eddig csak irigykedve néztem,minden tökéletes.Kivéve egy valami.Meg szoktam kérdezni magamtól: Mennyire kell ahhoz undorodnom magamtól hogy gyűlöletből vessek véget az életemnek?Úgy érzem egy tükör voltam eddig,keret nélkül,csillogás nélkül,de egyben voltam,és ép voltam.Most viszont egy törött használhatatlan tükör vagyok egy csicsás aranykeretben,és ezt én tettem magammal.Undorodok attól amit teszek,kétségbe vagyok esve és nem tudom mit tegyek.Nem akarom elveszíteni a luxus életet de nem vagyok benne biztos,hogy ezt egyáltalán életnek nevezhetem.
2014. jún. 8. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Úgy néz ki, választanod kell. Luxus, vagy önbecsülés.
2014. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom azt te is látod hogy paradox dolog hogy egymással párhuzamosan kielégítést nyerjenek az említett igényeid az életedben...? Most tulajdonképpen megfogalmaztál egy olyan problémát hogy olyasmit szeretnél az élettől és a saját helyzetedből kihozni, pontosabban két olyasmit, amit egymással paralel nem lehet. Miben tudna ebben segíteni szerinted neked valaki? Döntse el más hogy mi fontosabb számodra?
2014. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
31%
Anál van a csomagban?
2014. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt egyébként léthazugzágnak nevezik, hogy valaki próbálja megnyugtatni magát azzal hogy keresi a kiutat, a megoldást ebből a helyzetből, de közben zt mondja hogy azért fontosabb a luxus, tehát csinálom...
2014. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jav.: léthazugságnak
2014. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
en cask azt tudom mondani hogy azmar eleve jo jel hogy erre a dolgra egyaltalan rajottel! te is tudod jol hogy ez nem elet amit csinalsz, fiatal vagy meg ne tedd teljesen tonkre magad ne folytasd ezrt tovabb
2014. jún. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
És a szüleid mit szólnak ehhez? Hogy magyarázod a gyors anyagi sikereket? :)
2014. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdés vonatkozik a barátaidra is. Nekik mit mondasz?
2014. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Dove,teljesen igazad van.Fel kellene adnom a luxust,el kéne fogadnom hogy nekem nem ez adatott meg,de nagyon nehéz.

7.,bár nem adtál érdemleges választ és van egy olyan érzésem hogy kötekedni akarsz (bocsáss meg ha mégsem),válaszolok.Azt mondom hogy modellkedek.

2014. jún. 8. 01:42
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem kötekedésből kérdeztem. Csak 18 évesen, értelmes végzettség nélkül elég nehéz elképzelni, hogy mit mondhat az ember, honnan van rengeteg pénze. Mert a néhány óra alatt 55000 forint az havi szinten elég durvára jön ki.


Szerintem ez a modell dolog sem fog sokáig menni, mert egy ennyire sikeres modellről gondolom kellene, hogy megjelenjenek képek rendszeresen valahol.

2014. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!