Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam meg h mit érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg h mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki tökre tetszik már kb.:2-3 éve először nem igazán figyeltem fel rá.(mert egy évvel felettem jár)Tavaly az egyik barátnőm pasija volt és eléggé jó fej + nem hülye.Mostanában eléggé sokat találkozik a tekintetünk de mivel én még csak 7.-es vagyok ő meg idén ballag a suliból baromság lenne elkezdeni egy kapcsolatot (+ én majd csak akkor akarok kapcsolatot ha gimis leszek). De mégis hogyan derítsem ki hogy mit érez irántam? Annyira nem beszélünk sokat sem és még csak nem i chatelünk egymással de rengetegszer nézzük egymást úgy h a másik azt hiszi nem látja hogy nézik.

2016. szept. 29. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

1,már miért lenne hülyeség,tudod nem csak suliba lehet találkozni!?.....2,chhh csak gimisen kapcsolat.....3,honnan veszed,hogy ő azt hiszi te nem veszed észre,hogy nézed?xdd


Egyépként nem értem mi a jó búbánatért a kérdés miss majd csak gimibe lesz pasim kisasszony ill úgyis idén ballag a srác bla bla bla.....tetszik neked ami normális és ezt ki akarod deríteni de most kideríted esetleg,hogy tetszel neki és járna veled odaállsz majd azzal,hogy bocs majd csak gimibe és úgyis ballagsz???👏👏👏😂😂😂

2016. okt. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!