Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy ezért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép lány a sulinkban, aki rám írt. Nagyon sokat beszéltünk facebookon, viszont élőben még nem találkoztunk. Elnyertem a bizalmát, mindent elmondott. Viszont egyik napról a másikra hirtelen megváltozott. Nem mondott semmi, alig beszéltünk már. Lehetséges, hogy azért, mert még mindig nem hívtam randira?
2016. okt. 1. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Na jó. Kezdjük azzal h nem is biztos h szerelmes beléd csak talán pl.: összeveszett a barátaival és kellett egy szimpatikus srác.De a lényeg az h nem az az első amint megtetszik valaki h randira hívom. Hanem h élőben is beszélgettek (hidd el tudom milyen nehéz az élő kommunikáció úgy h te mondjuk odaköszönsz ő meg észre sem veszi)majd találkoztok esetleg ha egy helyen laktok haza kíséred. Így még jobban megismered és eltudod dönteni h tényleg tetszik-e.És ne ítélj egyik napról a másikra mert ez nem így működik. türelem szerelmet teremet.
2016. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!