Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 17 évesen,14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 17 évesen,14 éves barátnő elfogadható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokaktól azt kaptam, hogy 17 évesen, nem 14 éves barátnő kéne, hanem idősebb. Eléggé szeretjük egymást. Erről mi a véleményetek?
2016. okt. 2. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy szeretitek egymást.
2016. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarok. Sot szinte ugyanebbe. Csak en vagyok a 14 eves lany. Es hat igazabol mi nem vagyunk egyutt de ha ti szeretitek egymast mert ne? A szerelem kortol fuggetlen. Csak egy kerdesem lenne. Tudnal ra varni? Marmint addig hogy a kapcsolatotok komolyabb fordulatokat vegyen? Mert nekem is sokan mondtak hogy ezeknek a kapcsolatoknak az egyetlen akadalya hogy a fiu nem tudja megvarni a lanyt amig bele nem egyezik a kozos egyuttletbe. De en bizom benned:) sokaig a baratnoddel!:)
2016. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 17 eves baratom volt 14 evesen. Egy erzelmileg nagyon labilis fiu volt,rajtam kivul senki nem tudta volna elviselni maga mellett. Engem is jol tonkretett vegul.

De! Ha te tenyleg szereted a lanyt,szerintem belefer. Legyetek nagyon boldogok es ne torodjetek masokkal.:)

2016. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív visszajelzéseket. És igen, tudok várni. Nekem nem annyira fontos, ráér még később is! :)
2016. okt. 2. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így a jó :) 14 éves lány vagyok, a fiú aki tetszik nekem az 17. Mondjuk 15-nek néz ki, de nem baj. :) Sok boldogságot nektek milyen
2016. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-milyen (sorry előző voltam)
2016. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2016. okt. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!