Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális? Más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Más kapcsolatban is előfordul?

Figyelt kérdés

Ha találkozom a volt feleségemmel akivel közös 2 gyerekünk van, mindig megcsókoljuk egymást meg hasonlók. (Gyerekeink miatt szoktunk találkozni!) viszont mind a kettőnknek már van másik kapcsolata 3-4 éve!

(Nem azért váltunk el mert nem szerettük egymást!)Ez mennyire normális?


2016. máj. 3. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális, hogy csaljátok a párjaitokat. Szerintem.
2016. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem normális. Jelenlegi párod lennék, és ezt megtudnám, repülnél. N
2016. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez tisztességtelen dolog a jelenlegi partnereitekkel szemben.
2016. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon normális dolog, de csak csók van v esetleg több is? Am ezt ti érzitek h ez nektek jó-e így.
2016. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én,ha a mostani pàrod lennék pàris lâbbal hajìtanàlak az exed utàn màr ha az. Tudod kit csókolgass?!
2016. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sose gondolkoztunk még el a dolgokon ,hogy ez normális-e! Egyszerűen csak találkozunk elcsattan egy csók kicsit megöleljük egymást, megfogdos lent vagy épp ami (ez a "folyamat" kb. 15 perc, közbe megbeszéljük mikor kinél legyen a gyerek. meg suliba ki megy érte) csak úgy jön! De most ,hogy beszéltem az egyik ismerősömmel elgondolkoztam a dolgon ,hogy ez mégis mi!?
2016. máj. 3. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
mekkor agyhalott panelproli népség lehettek
2016. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Qrva kíváncsi lennék mit szólnátok ha s jelenlegi párjaitpk is ezt csinálnák az exeikkel.

Durva hogy felnőtt emberek akiknek gyerekük van ilyen szinten vannak.

2016. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 icu75 ***** válasza:
És egyáltalán mi volt a válás oka ha szerettétek egymást? Még mindig van köztetek kémia is! Mi volt a VÁLÁS OKA?
2016. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy munkám ami miatt sok nővel kellett együtt dolgoznom, a feleségem pedig nem tudta elviselni. Ezért félre lépett, kb. 3 havonta 1-szer szexeltünk ezt nem tudtam elviselni és én is félre qurtam amiből született még egy fiam és elváltunk. ENNYI!! (De ez gáz…)
2016. máj. 3. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!