Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm más fiú miatt sír....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más fiú miatt sír. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már több mint egy éve boldogan megvagyunk, nagyon boldogan. Utóbbi időkben jóba lett az egyik haverommal aki messze költözött és néha hazajön kis időre. Régebben már találkoztak, mint most is. De a mostani teljesen más. Elkezdte mondogatni hogy szereti (barátságból) és mikor találkozott vele elmondta h nagyon jó volt vele és mintha mit sem jelentene mondta "tök jó volt mikor odabújtam és hülyéskedtem" egész délután nála voltak. Egyik nap elkezdett sírni és nem értettem miért és nehezen sikerült kiszedni: miatta... mert megint elmegy és "itthagyja". És engem ez sokkolt még a vér is megállt bennem, észrevette és átölelt mondva: ne féljek, nagyon szeret engem, de őt is. És most meg mondja megint találkozni fognak. Mit tegyek? Nekem ez nagyon fáj, és csak erre tudok gondolni.

2016. okt. 3. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy ő vagy te, ennyi
2016. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jávor Dávid ***** válasza:
H ha a haverod és meg bízol benne akk nem lesz baj ha meg dtt ölet és azt mondta amit le írtál akk nem kell tartanod semmitöl. Ha Ennyire fáj akk mért nem mondod megneki h neked ez nagyon rosszul esik lehet h haraguni fog de ha azt mondja h például:de akarok vele találkozni.akk kérdezd meg h mehetsz e vele v mittom én....
2016. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 lehet, hogy a haverja részéről nem lesz baj, de attól még nem kéne néznie, ahogy a lány teljesen beleszeret. (Persze lehet, hogy ez meg se történne)
2016. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Érthető. Beléd szerelmes a másik srácot meg szimplán szereti mint embert. Semmi baj nincs ezzel és ha őszintén belegondol bárki józan paraszti ésszel...szerinted mondaná ilyen nyíltan ezeket ha máshogy lenne? :D komolyan... Szerintem ezért eszedbe se jusson szakítani.
2016. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

El van az egész baszva. Ez már sosem lesz jó. Két lehetőség van.

Ugyan úgy folytatjátok tovább ezt a kapcsolatot, de a csaj úgyan úgy szeretni fogja a srácot, akibe előbb vagy utóbb szerelmes is lesz... vagy már régen az, lehet hogy már dugtak is.

A másik lehetőség, hogy szakítasz vele, így a csaj máris rohanhat a sráchoz vigasztalásért, aki majd jól megdugja.

Ebből a szituációból te sosem jösz ki jól. Az lesz a vége, hogy elveszíted a csajt is és a barátodat is.

2016. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 lényegében igazad van
2016. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Semmi nem fog úgy megoldódni, ha nem beszéled ezt meg vele. De egyébként a lány empátiája elég csökött szinten lehet, ha éppen neked sír, és neked mondja el ezeket áradozva, hiszen csak egy nagyon együgyű ember nem venné észre, hogy ezekkel fájdalmat okoz. Csak mondd meg neki, hogy nem akarod őt elszakítani ettől a barátjától, de gondoljon bele, hogy soha ne tegyen olyat, amit fordított esetben neki esne rosszul. Vajon ő örülne, ha te panaszkodnál, hogy egy másik jó lány barátod elmegy a városból? Ha neki részleteznéd, hogy hogyan ölelted át? Hát valószínűleg még ennyire sem viselte volna ezt el, vegye észre magát.
2016. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!