Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék el felejteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék el felejteni egy olyan lányt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy tudnék el felejteni egy olyan lányt, akivel már együtt vagyok másfél éve? Nagyon szeretem őt. De már nem bírok együtt lenni vele. Egyfolytában idegesít. Direkt féltékennyé tesz. Mindennek lehord. Nem tud velem normálisan beszélgetni. Az a gyanum, h megcsal valakivel. Ahányszor felhozom neki ezt, nagyon ideges lesz, és lehord mindennek. Egyszerűen már kikészültem idegileg. Segítsetek kérlek.

L/18

F/17


2016. okt. 4. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba, senki nem erdemli meg, hogy csak igy banjanak vele 17L
2016. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lepj fel kemenyen,mond meg neki, hogy igy igenis szakitas lesz, nem erdekel mit gondol, ha tenyleg nem erdekli akkor nem fog semmi se valtozni, ha erdekli akkor moderalja magat es megbeszeli veled , de ha erdekli akkor ne legy makacs , persze ha nem aksrod tenyelg elhagyni :D
2016. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!