Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél évig együtt voltam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig együtt voltam a barátommal kb. Két héttel ezelőtt szakítottunk. Rohadtul szerelmes vagyok belé mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fontos információ, hogy osztálytársak vagyunk én imádtam de ő kevésbé...pedig az elején megbeszéltük, hogy bevállaljuk-e így is. Mondta hogy még mindig szeret de kell neki idő. De az iskolában úgy viselkedik mint ha nem tortent volna semmi...senki sem tud jo tanácsot adni mert ilyen helyzetben nem lehet nagyon mit tenni. Azon is gondolkoztam hogy beszelek vele de hagynom kene neki idot. Csak mar tenyleg nem birom hogy ram sem nez es levegőnek nezzuk egymast.
2016. okt. 5. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted sürgősen.
2016. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj, hogy nem tudom mert minden map látom.
2016. okt. 5. 23:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Nap*
2016. okt. 5. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezért vannak vele csomóan úgy hogy "házinyúlra nem lövünk", vagyis osztálytárssal soha. Hidd el az hogy szakítottatok nem a világ vége, még akkor sem ha most annak tűnik. Azt javaslom ne próbáld elfelejteni, egyszerűen csak bírd ki hogy nem keresed a társaságát. Első szerelem? Ő előtte volt már valakid? Még annyit mondok a leendő udvarlóid érdekében hogy nem minden pasi egyforma, az hogy negatív nyomot hagyott benned ez a srác, és hogy talán összetört a szíved, az nem azt jelenti hogy minden srác ezt fogja tenni veled, lehet hogy nem a következő lesz az igazi és a jövendőbeli férj, de könyörgöm ne formálódj át egy lelki sérült, elérhetetlen pics*ba aki várja a szőke herceget és elenged olyanokat akik tényleg szeretni fogják.

19/f

2016. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen első szerelem...
2016. okt. 7. 22:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2016. okt. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!