Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kétévesnél kicsivel...

Van egy kétévesnél kicsivel idősebb kuvasz szukám és nem akar hízni. Még nem fialt. Sokat mozog egész nap ugat meg futkározik. DE ettől függetlenül a háta nem olyan izmos. Kérdésem mitől hízna? Lent etetés

Figyelt kérdés
Etetés: Csirkefejet adok neki meg tápot (18% fehérje) ez vízzel felöntöm. Kb15-6fej meg 3-4 levesszedővel táp+ kb félliter víz. (a kutya elég magas 72-3cm a marja)

2013. febr. 17. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen tápot eszik? nekem a 18%fehérje picit kevésnek tűnik, de lehet, hogy tévedek.

"még nem fialat". Miért, fog? kell neki? Van törzskönyve?

2013. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen törzskönyves és majd fog fialni.Most rendeltem neki josera economy tápot úgy hallottam ,hogy jó minőségű.
2013. febr. 17. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk már kérlek. Tenyészszemle meg van? Szűrések? Kiállítási eredmények? Ezek nélkül ne szaporíts!


Mennyit és hogyan mozgatod? Az elléstől nem lesz izmosabb, sőt! Az úszást nagyon tudom majd javasolni arra, hogy erősödjön (tudom, nem egy vízi fajta).

2013. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Economy-tól az én kutyáim konkrétan úgy fogytak,hogy 2-3 hét múlva már megijedtem,hogy betegek.

Férjem rögtön levette,hogy a táptól.Azonnal váltottunk,és szépen feljavult a kondijuk.

Más gazdik is hasonlót tapasztaltak.

Felhívtam a forgalmazót,és beszámoltam a történtekről.Azt mondták,ez a táp olcsó,nem túl erős beltartalommal,és ezért lehet ilyen.Másik terméküket ajánlották,be is vált.

2013. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én más rétegnek szeretnék kiskutyákat adni.És melyik tápot javasolta a cég
2013. febr. 17. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
?
2013. febr. 17. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A bárányos változatot,ami jó árban is volt épp akkor.De a Te kutyádnak szerintem érdemes lenne megpróbálni a munkakutyáknak való tápot,ha sokat mozog.Annak a nevét nem tudom,de könnyen rá tudsz keresni.

Nagyon jó még a Brit nevű táp,abból is van aktív kutyáknak való.Árban is megfelelő.

2013. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz a segítséget:)
2013. febr. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!