Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen tanacsot adtok? Sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanacsot adtok? Sok kellene! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Arrol van szo,hogy megismertem egy sracot es nagyon jol megvoltunk.Aztan tobb napig nem it hiaba kerestem.Vegul annyit irt uzenetben,hogy hagyjam ot beken mert mindenkinek arrol pletykalok hogy mi ketten mit csinaltunk meg hogy en ot lehordtam mindennek!Ez hazugsag en senkinek nem mondtam rola semmit! Tobb hete csak irok neki de nem erdekli,hogy kapjam ot vissza? O nem csak egy fiu.Remalmaim vannak miatta nem tudok tanulni es az erzeseim nem kopnak.Hetek ota sirok!17 eves vagyok! normalis valaszokat elore koszi:)

2016. máj. 10. 18:38
 1/6 Zero the hero ***** válasza:
Pl. mutasd meg neki ezt a kérdést
2016. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos ha te nem beszéltél róla másoknak akkor más kezdett el pletykálni rólatok (valószínűleg egy lány aki féltékeny rád) azt kellene kiderítened hogy ki volt az és rávenni hogy mondjon el mindent a srácnak.
2016. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"...Remalmaim vannak miatta nem tudok tanulni...." Kedves kislány! Ez a szöveg jo a szülök zsarolására de rajtad és szüleiden kivül ez senkit sem érdekel. Tessék eröt venni magadon és tanulni!
2016. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ki volt es elmondtam a sracnak de nem valaszolt,a csaj meg nem mondja el neki:( remenytelen...
2016. máj. 10. 18:55
 5/6 A kérdező kommentje:
3.ik valaszolo. kicsit ossze vagyok zavarodva:c ha tudok aludni rola almodok rosszat.Es nehezen alszom el.
2016. máj. 10. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
ha az a fiu konnyebben es gyorsabban hisz a pletykanak mint neked akkor a kapcsolat mar reg rossz volt, es boccs hogy ezt kell mondanom de akkor inkabb felejtsd el es mutasd meg neki hogy mit veszitett!
2016. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!