Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik de igy ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de igy ezek után lehetne valami köztünk? Vagy eselyem sincs? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam..kb 1 eve tetszik, tud róla, és azt mondta (nem nekem mondta) hogy ronda vagyok és hogy nincs eselyem nala (nem én mondtam el neki, ez hosszú sztori).. de múlt heten nagyon nézett és észrevettem hogy néz és hirtelen egyből másfele nezett és kicsit elpirult. És mostanaban többször latom hogy néz..vagy a fenekem, vagy az arcom stb...😪 Szerintetek ezek után amiket mondott lehet eselyem nala? Vagy semmi képp?

Sajnos iszonyúan tetszik, ahányszor elmegy mellettem kiraz a hideg...

lehet hogy gáz: de sokszor olyanokon gondolkodom hogy jo lenne megolelni vagy puszit adni neki es stb...😍 Sajnos nem ismerem igazán , nem beszéltünk még. Ezek utan rá sem merek irni...😭 Segítsetek valami ötlet hogy hogyan kerülhetnék hozzá kicsit közelebb?



2016. okt. 10. 16:31
 1/6 klau.dia.22 válasza:
Kezd el vele ismerkedni...írj neki fb-n és lehet h ki fog alakulni egy jó kis beszelgetes es idővel fogod tudni h akk mi is a helyzet...egy pár nap utan várd h írjon,ha írni fog akk élvezi a társaságod és lehet h lehet valami...
2016. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem merek irni neki😭 Mindenki mondja hogy irjak ra , de nem ilyen egyszerű 😞 Amiket mondott rolam nem nagyon merek, felek a reakciójától.😭😭
2016. okt. 10. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne csinálj semmit, csak várj, de ne lepődj meg, ha nem lesz belőle semmi, és egész életedben bánni fogod, hogy nem írtál rá...


Nem fog egy kapcsolat az öledbe pottyanni. Ha akarod, tegyél érte. Értem, hogy félsz, de nem lesz belőle semmi ha a kisujjadat sem mozdítod meg

2016. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A barátnőd kérdezte meg h mi a véleménye rólad? : D sztem csak gyáva és tudja h a barátnőd miattad kérdezett rá,ezért félelemből mondta ezt..Én is ezt tenném..(ilyen tipus vagyok).Beszélj vele élőben ne fb-n mert akk nem tudod észre venni a többi jelet
2016. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy fiu osztálytársam mondta el az illetőnek... (nem en kertem, nem akartam hogy tudjon rola hogy bejon nekem) de egyébként nem hinnem hogy azért mondta mert gyáva, az osztalyabol joba vagyok meg egy-két fiúval es ok is mondtak hogy ezt mondta rola az illeto ... es nemtudom egyszerűen eldönteni hogy mit érezhet vagy gondolhat... ahogy mosolyog meg ramnez ahhhw❤
2016. okt. 14. 22:23
 6/6 anonim válasza:

nekem is így volt 1-nek csak nálam osztalytars rol volt szo mar az egesz osztaly tudta ott alvós kiránduláson voltunk es akkor valodtam be neki magamtól pedig en is tisztába voltam vele hogy ő másba szerelmes. Szerintem az a jobb ha mint irtad joba vagy osztályábol fiukkal ezekel a fiukal beszelj tobbbet menj oda hozzájuk es igy egy idő után beszélned kell vele is ha a barataival joba vagy

2.-nak pedig egy 3 ével idősebb fiu tetszedt meg az s evolt könyebb gengszter b*nko gyerek (ma már én is be ismerem) barátom mondta nekem hogy bunko es szekalni fog hogy szeretem es találkoztunk es amikor elsonek kénytelen voltam vele szoba alni ra jottem hogy tenyleg b*nko de addig en is igy voltam ele minden féle képpen beszelj vele vagy a barataival

2016. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!