Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelmes levél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelmes levél jó ötlet? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik, jó kapcsolatban vagyunk, sokat beszélünk. Nemrég szakított a barátjával és én láttam el (utólag egész jó) tanácsokkal, segítettem/segítek neki átvészelni ezt az időszakot. Viszont az utóbbi időben úgy érzem, hogy egyre jobban kezd vonzódni hozzám és én is hozzá. Ha egy szerelmes levélben vallanám be neki, hogy szeretem, az jó ötlet lenne? Természetesen névtelenül.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. okt. 10. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szerelmes levél egy nagyon aranyos ötlet, nekem tetszene. De szerintem ilyen helyzetben jobb, ha megvárod, míg túllép a barátján, és kialakul mi van köztetek, aztán inkább élőben bevallani.

16/L

2016. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszod! :)
2016. okt. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!