Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elegem van mindenből. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van mindenből. Mit csináljak, ha nem tudok túllépni egy lányon?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal megismertem egy lányt. Nagyon, de nagyon szeretem még mindig. Amikor bevallottam neki, hogy tetszik, azzal az indokkal utasított vissza, hogy nincs elég ideje és e-miatt rosszul érezné magát. Az a gond, hogy együtt járunk edzésre, heti 2-3 alkalommal látom, és így esélyem sincs elfelejteni. Ő a legcsodálatosabb lány akit megismertem, szerintem tökéletes. Hogy tudnám nem úgy szeretni?

2016. okt. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
sportolj az nemem is sokat segített
2016. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben úgy tudsz ezen túl lépni, ha edző csoportot váltasz fizikailag és neten s megszüntetsz minden kapcsolatot vele és egy idő után az új emberek, élmények felül írják a régi vágyaid.

A másik, ha azt szeretnéd, hogy az életed része maradjon azért, akkor egyszerűen fogadd el, hogy jelenleg nem lehet a tiéd. Ez akaraterő kérdése, gyakorlatilag ugyanúgy nem lesz az eddigieknél több köztetek, szóval csak a hozzáállásodon kell belül változtatnod. Ne sajnáld magad, fogadd el a helyzetet és ne erőltesd a dolgot. Koncentrálj arra, hogy milyen jó vele lenni és ha nagyon nem bírod tarts egy kis szünetet, ne beszélj vele edzések között, ott is légy távolságtartó. Azután nagy eséllyel rájössz mi a jobb neked és mennyire értékes a szemedben mint ember és nem mint kifejezetten nő. Vagy pedig, ha nem tudod ezt így folytatni, marad az első megoldás.

2016. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. okt. 15. 13:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, ha már fizikai fájdalmat érzek? Pszichológus tudna segíteni?
2016. okt. 15. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ennek a csajnak nem kellesz. Ő sosem gondol rád, máson vagy másokon jár az esze. Neki is kínos, hogy találkoztok az edzéseken, de annyira nem érdekled, hogy miattad edzőtermet váltson, így ezt neked kell megtenned. Segíts magadon, senki nem fogja helyetted megtenni. Koncentrálj saját magadra, válts termet, nyiss tiszta lapot a fejedben, mozdulj ki minél többet, találkozz a barátaiddal de nem otthon, találj ki programokat (mozi, ülj be barátokkal kávézni helyekre), élvezd az életet! Lehet, hogy így fogod megismerni a hozzád valót, mint pl. a felszolgálólány, vagy közös ismerős, vagy a csaj akivel egy buszon utaztok... :) Nyiss a világ felé és ő is meg fog nyílni neked!
2016. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!