Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ötlet? Egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ötlet? Egyáltalán igazak az érzéseim?

Figyelt kérdés

idén új évfolyamtársam jött, fiú. Már első nap rojadt sokat beszéltünk, jobban ismer mint az osztálytársaim és jobban ismerem mint az osztálytársai. Megért, és elfogad engem ami a többi "barátomnak" nem nagyon megy. Szó, mi szó nagyon jó (talán inkább legjobb) barátom. És azt hiszem beleestem.Állandóan rá gondolok, amikor beszélgetünk automatikusan mosolygok, ha nem ír ideges vagyok, meg úgy általában érte képes vagyok éjszaka is ébren lenni (pedig imádok aludni:D),aztán amikor szomorú vagyok ő az egyetlen aki képes feldobni,és mindig amikor eszembe jut hevesen dobog a szívem, arról nem is beszélve amikor az osztálytársaim beszélnek arról,hogy amúgy milyen helyes, mert akkor nekem végem,lesütött szemekkel és vörös arccal állok és mélyen hallagtok. Sőt kicsit rosszul is esik,hogy ők is így látják a srácot:DD.. NaDe nem tudom mi is van. Barátnője van, és én magam sem tudom mit szeretnék.Összevagyok zavarodva.


A kérdésem leginkább így arra összpontosul,hogy most akkor tetszik/szerelmes vagyok belé? Köszönöm:)



2016. okt. 15. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan tetszik neked. Szerelemről még nem igazán beszélnék, de igen tetszik neked.
2016. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!