Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fordult a kocka, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult a kocka, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel együtt szoktunk atlétikán edzeni. Velem egy idős, nagyon cuki és rohadt vicces. Nagyon bírom, a gond, hogy másfél fejjel magasabb vagyok. Mindenki mondogatta nekem, hogy tetszem neki, sőt a szüleim is mondták, hogy látják a fiún, hogy úgymond udvarol nekem. Eddig nem foglalkoztam ezzel ennyire, de mostanában folyton rá gondolok. Van mikor beszélgetünk, de az elmúlt napokban nem nagyon foglalkozott velem és ez szarul esett, én pedig úgy érzem egyre jobban vonzódom hozzá. Persze néha rámmosolygott és éreztem magamon, hogy bámul.

Kérlek normális válaszokat írjatok! Mit tegyek?

13L



2016. okt. 15. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egyértelmű jeleket: mosolyog vissza, szemezz vele, vagy menj oda hozzá mert lehet hogy fél a beégéstől. Persze ha neked is tetszik!
2016. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni valamiről. Ha együtt jártok atlétikázni kérj tanácsot, vagy segítséget tőle. A magassággal pedig ne foglalkozz.
2016. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mit is érez irántad. Ez a legegyszerübb, nem nagy dolog, ha azt mondja, hogy csak barátságot, hát el kell fogadnod. Nehéz lesz, de el kell fogadni
2016. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legkésőbb két év múlva már lehet, hogy egy-két fejjel is magasabb lesz nálad ;)
2016. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!