Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy álom 'jövendő mondó'?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy álom 'jövendő mondó'?

Figyelt kérdés

Az emberek álmaik, lehetnek 'jövendő mondó'k, vagy, csak mi vágyunk valamire, amit a tudatunk álmunkban elénktár? Ha valaki tőlem megkérdezi szerelmes vagyok-e,nyilván azt mondom nem.

Viszont mióta egy illetővel almodtam(úgy, hogy előtte sokat beszélgettem vele így a valóságban)

furcsa érzésem, van, de nem olyan mint ha belelennék esve, hanem ilyen kifejezhetetlen.

Tudom, hülyén fejeztem ki magam, de remélem értitek.

(+úgy viselkedtem az álmomban a személlyel, mintha kapcsolatunk lenne, és az exem is benne volt, mint az illető legjobb barátja.)


2016. okt. 16. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alom csak a te agyadban jatszodik le te iranyitod az almodat te epited fel.

Ha melyalomban vagy akkor nem fogsz az almodra emlekezni more felebredsz.

Ha ugy alszol hogy kiscsit evredezel akkor lep fel az a dolog hogy tudatosan tudod iranyitani az almodat mint ha atelned azt ilyenkor mar szoktunk emlekezni az alomra.

2016. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja es a jovot senki es semmi sem kepes megmondani mert ez egy nem valos dolog.
2016. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előttem szólóval félig egyezem. Jövőt meg lehet jósolni valamilyen szinten, mert ha nem lehetne, vszeg nem mi lennénk a Föld urai. Az álmok igazából furcsa jelenségek, nem lehet bizton értelmezni őket. A lényeg azon van, hogy az álmodó miként idézi fel a dolgokat, és hogyan értelmezi őket. Esetedben írtad, hogy kifejezhetetlen az egész. Ebből nem lehet tanulságot levonni. Én pl valamelyik nap azt álmodtam, hogy emberekre vadásztam, és nagyon élveztem, ahogy az életükért futnak. Felébredve arra gondoltam, hogy ez így nem lesz jó. Gondolkodtam, hogy vajon mi váltott ki ilyesmit, az élvezetet. Eszembe jutott, hogy gyerekként egyszer anyámmal néztünk egy filmet, egy bérgyilkosról szólt. Egyszer azt mondtam, hogy én is ölnék egy csomó pénzért, és ezért kaptam egy hosszas fejmosást. Az elmúlt években egyre több olyan dolgot csináltam meg, amelyek azelőtt félelmetesek voltak, vagy tiltottnak számítottak, mert valaki régen mondott egy szabályt, ami belém vésődött. Nos arra a megállapításra jutottam, hogy azért jó, ha nem minden szabályt szegek meg, mert élvezethez másképp is juthatok. Lényeg, hogy te irányítod magad, az álmaid pedig a tudatalattit tükrözik, amelyek alapján tisztább képet kaphatsz magadról. Tudom bonyolult, de remélem tudtam segíteni :)
2016. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja, és nem vagyok pszichopata, csak elég jól képes vagyok elvonatkoztatni :D
2016. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!_:)
2016. okt. 23. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!