Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt ti hogy értelmeznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti hogy értelmeznétek (lent részletesen)?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom bemutatott a barátnőjének, aki bemutatott a hugának, akivel elkezdtem beszélgetni, de annyira nem fogott meg a személyisége, mert egy picit gyerekesnek tűnt. (Fiatalabb is persze) Közben, rengeteg jelet adott, sőt, finoman de egyértelműen közölte velem hogy be jövök neki, valamit a nővére is megvolt döbbenve mennyire boldog amikor beszélget velem, ekkora boldogságot még nem látott rajta sosem stb, De mivel (mint utólag kiderült a nővére által, nem önmagát adta) gyerekesnek tűnt, nem léptem a jelekre különösebben. Elmondtam a nővérének a gondot, hogy miert nem szeretnek tőle semmi különöset, aki azt mondta hogy valójában nem is ilyen, és beszél vele! Igy is tett, igaza is volt,(azert nem önmagát adta, mert 3evvel fiatalabb mint én és nem akart gyerekesnek tűnni, a poén az hogy megkérte a nővére hogy ÖNMAGÁT adja, és ez az énje egyáltalan nem volt gyerekes! már már beleszerettem, és ezek a jelek utan tudatába is adtam. Erre azt felelte, hogy o "csak a barátom szeretne lenni, de kedvel.." Megkérdeztem, mivel nagyon ki akart jönni belőlem, hogy szerinte lehetne e köztünk idővel több mint barátság amire azt mondta "nem tudja, de most nem érzem ugy" -ez utan ugy gondoltam hogy ebből valószínű nem is lehet több mint barátság, de azóta ugy beszélgetünk mint akik járnak, nincs olyan félóra hogy ne kérdezne ra arra hogy mit csinálok, közölte velem hogy neki, ha nem én keresem hamarabb (magyarul nem én írok ra előbb) akkor o ugy érzi ra sem gondolok.. Zavarja ha említek mas lányt előtte (csak annyit mondtam el neki, hogy osszefutottam egy osztálytársával, beszéltünk pár szót, és hirtelen ez az osztálytársa, aki eddig eleg jo barátnője volt hirtelen egy "ribi" lett.... Lehet én vagyok a hülye de a csak barátot, nem zavarja ilyen dolgok.

2016. okt. 17. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel téged ezért lett féltékeny, és lehet hogy az a rámenősség ami először volt azt is csak megjátszotta. Szerintem ezért nem mondja azt hogy többet szeretne. Ha egy kicsit türelmes leszel akkor valószínű hogy lesz valami köztetek. Irogass vala és egy hét mulva hívd el randira vagy csak talizni.
2016. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NudliHercegnő ***** válasza:
Szerintem nem viselkedik valami éretten, tudnia kellene, hogy mit akar, de nyilvánvalóan fogalma sincs.
2016. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!