Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet az oka? Szeretnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az oka? Szeretnek neki segiteni.

Figyelt kérdés

Van egy legjobb baratnom es hat szegenykem szerintem srac hianya van ha mondhatok ilyet.

Meg 2 eve megkedvelt nagyon egy sracot, es amikor mar mar azthitte hogy a srac is szereti ot akkor elhagyta. Egyik naprol a masikra. Nagyon osszetort es kb 1,5 evig nem lepett tul rajta. Viszont kozben megismert egy masik sracot akivel vegul osszejottek, de kozben meg az elso fiut szerette. Ezt meg maganak se merte nagyon bevallani, mert a kapcsolatuk vege fele elsirta nekem hogy o meg mindig erez valamit az elso fiu irant es a baratjaba nem szerelmes csak azt hitte. Azt is mondta hogy ujra beszelgetnek. Tudtam hogy ennek annyira nem lesz jo vege, de hat nem tudtam ellene semmit tenni.

Aztan neha neha meselte hogy hol beszelgetnek hol nem aztan, de nem talalkoznak pedig a srac mondta neki hogy fognak stb...

Aztan jott a nyar es hat amikor bulizni voltunk meg o nyaralni akkor osszeszurte a levet masokkal. Lattam rajta, hogy elvezi, mivel az elso srac masodszorra is elhagyta. Ez annyira mar nem viselte meg ezt biztosra tudom, de azert az a "kaland" mely nyomot hagyott benne.

Nemreg amikor kicsit elmelyulten beszelgettunk a fiukrol akkor egy mondata nagyon megmaradt bennem: "Nekem pasi max csak azert kene hogy legyen kihez odabujnom meg dumalgatni, de tudom, hogy ugyis megcsalnam". Gondolkoztam mire akarhatott ezzel utalni, tenyleg hianyozhat neki hogy valakihez odabujjon megszeretgesse valaki esetleg huncutkodjanak (az elkene neki:D;D ) csak nemtudom ezt miert kockaztatna azzal hogy pl egy buliban valakivel smarol:/

Hogyan segithetnel neki?

17 éves:)



2016. okt. 20. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem szólnék bele az életébe, mert én nem vagyok olyan mint ő. és ha józanon olyan mond hogy "Nekem pasi max csak azert kene hogy legyen kihez odabujnom meg dumalgatni, de tudom, hogy ugyis megcsalnam" akkor tudnám hogy valami nem kóser és messziről elkerülném. hogy lehet ilyet mondani?
2016. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam ezen es arra jutottam, hogy azert kavargat mindenkivel es nem akar kapcsolatot mert fel hogy megint elhagyjak igy inkabb o lep le elobb:/
2016. okt. 20. 21:12
 3/3 anonim válasza:

Ezt azert mondta mert o is csalodott mar es most eppen nem szeret senkit..

Ha valakibe igazan beleszeretne akkor nem csalna meg. Es minden rendben lenne.

Igazabol neked a jo utra kene terelgetned apro lepesekkel, figyelmeztetesekkel..es hagynia kellene h 'ratalaljon a szerelem' mett igy nem fog ha mindenkiben csak a testi oromoket latja

2017. ápr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!