Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit ritkán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit ritkán látok, ha látom akkor is barátnőivel van. Az gáz ha facebookon bejelölöm és ott hívom el találkozóra, mit fog gondolni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, először jelöld be, beszéljetek pár szót (közvetlen), és utána akár üzenetben is elhívhatod, de előtte beszélj vele.
2016. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közvetlen beszélgetés pl?
2016. okt. 21. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenképp előben kéne elkezdened vele beszélgetni. Legyél jóban a barátaival, ismerd meg egy kicsit, így tudni fogod, hogy a beszélgetésnél, milyen témával állj elő.
2016. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el vele fbn beszélgetni.Utána menj oda hozzá mert akkor már nem fogja annyira spontán érni az egész.

(Őszintén szólva én lehet picit besokkolnék ha csak úgy odajönne valaki elkezdene velem beszélni én meg azt se tudom ki és mit akar és ebben a helyzetben lehet olyat mondanék neki amit mondjuk nem akarnék)

2016. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!